Визначено результати ЗНО з хімії

Результати тестування розміщуються на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з хімії

Тестування з хімії відбулося 26 червня. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад 39 777 осіб.

Сертифікаційна робота містила 54 завдання, на виконання яких було відведено 150 хвилин. Максимальна кількість балів, яку міг отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з хімії, – 86.

Пороговий бал тесту був встановлений експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти і склав 18 тестових балів.

Усі учасники тестування, результат яких склав 17 тестових балів включно або нижче (15,3 % учасників ЗНО з хімії), вважаються такими, хто тест не склав, і відповідно не матимуть результатів ЗНО з хімії та не зможуть подавати сертифікат з цього предмета під час вступної кампанії.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного предмета.

У випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів з хімії у 200-бальну шкалу 2015 року:

Освіта.ua
07.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Борис Гладун
ддаааааа! я сдал) всем удачи! спасибо центру)
Вчитель хіміі
Дай Боже здоров’я тим людям, які склали таку гарну та справедливу таблицю.