Поріг тесту ЗНО з хімії склав 18 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту зовнішнього оцінювання з хімії

Поріг тесту ЗНО з хімії склав 18 тестових балів

7 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, який у 2015 році дорівнюватиме 18 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких склав 17 балів включно або нижче (15,3 % учасників ЗНО з хімії), вважатимуться такими, хто тест не склав, і відповідно не матимуть результатів ЗНО з хімії та не зможуть подавати сертифікат з цього предмета до вищих навчальних закладів.

Учасники ЗНО з хімії, які набрали 18 балів і більше, отримають результати тестування за шкалою 100-200 балів.

Результати ЗНО, отримані учасниками тестування з хімії, які подолали пороговий бал, а також таблиця відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів будуть оприлюднені у середу 8 липня.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з хімії, дорівнювала 86 балам.

Для отримання інформації про вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
07.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
x
А де ж таблиця? І поріг навіщо вищий , усіх зайвах уже на історії відсіяли!
Nastya
мало дуже як з історії то вищий поставили, там теж були складні завдання)