Визначено результати ЗНО з російської мови

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з російської мови

Тестування з російської мови відбулося 15 червня. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад 3-х тисяч осіб.

Сертифікаційна робота містила 51 завдання, на виконання яких було відведено 150 хвилин. Максимальна кількість балів, яку міг отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з російської мови, – 88.

Пороговий бал тесту був встановлений експертною комісією напередодні і склав 28 тестових балів.

Усі учасники тестування, результат яких склав 27 балів включно або нижче (8,1 % від кількості учасників ЗНО з російської мови), вважаються такими, хто тест не склав, і відповідно не матимуть результатів ЗНО з російської мови та не зможуть використовувати сертифікат з цього предмета під час вступної кампанії.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного предмета.

У випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів з російської мови у 200-бальну шкалу 2015 року:Для отримання інформації про вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
03.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів