Визначено результати ЗНО з біології

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з біології

Тестування з біології відбулося 17 червня. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад 98 тисяч осіб.

Сертифікаційна робота містила 50 завдань, на виконання яких було відведено 120 хвилин. Максимальна кількість балів, яку міг отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології, – 76.

Пороговий бал тесту був встановлений експертною комісією напередодні і склав 24 тестових бала.

Усі учасники тестування, результат яких склав 23 бала включно або нижче (10,7 % від кількості учасників ЗНО з біології), вважатимуться такими, хто тест не склав, і відповідно не матимуть результатів ЗНО з біології та не зможуть використовувати сертифікат з цього предмета під час вступної кампанії.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного предмета.

У випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів з біології у 200-бальну шкалу 2015 року:

Для отримання інформації про вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
03.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владислав
Учусь на 3 курсе в меде, прошел ради интереса ЗНО-15 по биологии, и каким же для меня стало удивлением, что производная эпидермиса это не ногти, а ЗУБ. Просто в шоке. Получается в меде студентов обманывают?
Катя
Так сподівалася отримати 200 балів. А в підсумку маю 198 б. Пічалька
Европа!
Наш народ обладатель наибольшего количества дипломов о высшем образовании в Европе! У нас 485 врачей на 100 000 населения ( в США - 110, в Британии - 90). Экономистов уже под миллион!
абитуриент
Для Европа!: та ты заебал уже,тролль! Сколько можно эту поебень высерать под каждой записью?
Коментувати
Жаль
Жах, що за таблиця, слабеньких тянуть, а сильних дітей зрізають! Маєш 2 бали понад поріг - даруємо тобі 5 балів, а маєш 5 помилок - забираємо 5 балів. Совдепія, колгосп, всіх під одну гребінку!
олег
немає коментарів на рахунок біології, всі задоволені.