Поріг тесту ЗНО з фізики склав 8 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з фізики

Поріг тесту ЗНО з фізики склав 8 тестових балів

2 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, який у 2015 році дорівнюватиме 8 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких склав 7 балів включно або нижче (23,3 % учасників ЗНО з фізики), вважатимуться такими, хто тест не склав, і відповідно не матимуть результатів ЗНО з фізики та не зможуть подавати сертифікат з цього предмета до вищих навчальних закладів.

Учасники ЗНО з фізики, які набрали 8 балів і більше, отримають результати тестування за шкалою 100-200 балів.

Результати ЗНО, отримані учасниками тестування з фізики, а також ухвалена таблиця відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів будуть оприлюднені у п’ятницю 3 липня.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з фізики, дорівнював 54 балам.

Для отримання інформації про вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
02.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Otto
Вова, а фізика і показує гнучкість людського розуму, бо все решта (а-ля гуманітарка) можна тупо завчити, а от в фізиці потрібні розуміння і уява, без них ніяк. Прохідний 8 з 54 дуже гарно показує куди котиться суспільство, а-ля своєрідна Спарта, з економісто-юристо людом.
Виктория
Знаете, вы вот здесь все петушитесь, а я откровенно не понимаю почему. В том году сдавала зно по физике в дополнительную сессию. Были сложные задания, реально сложные. Набрала 180 баллов. Вам уже сделали 8 баллов набрал - и ты почти студент, а вы все ноете. Кто вам виноват что вы не учились? Кто виноват, что башка у вас не работает, если вы ЭЛЕМЕНТАРНЫЕ вещи не можете решить. А потом такие люди "лечат" нас, "управляют" ракетами, "пишут" программы...
вова
Так звані експерти мабудь проплачені військкоматами.Фізика -це більшість чоловіки, виконуємо мобілізацію.Чомусь на гуманітарних дисциплінах такого проценту відсіву не має.
Микола Скоковський
Ставлення до фізики в школярів (в школі загалом, та й у державі нашій) вкрай негативне. Вони тупо не вчаться з 7 класу. А тут в грудні, виявляється, замість іноземної потрібно буде здавати фізику! Ось і кинулися її вчити з цього моменту (коли виші вивісили на своїх сайтах перелік предметів, сертифікати з яких потрібні при вступі). А хіба цей НАЙВАЖЧИЙ предмет можна вивчити за 5 місяців??? Те, що потрібно було вчити аж 5 років??? Ото ж бо і маємо такі результати. Ті, хто вчився постійно, без проблем здали цей іспит. А ті, кого в грудні "осінило", мають тепер проблеми... А які ж то будуть студенти у вишах з тими 7 балами??? Перший семестр проходитимуть шкільну фізику?! Біда та й годі! Все це скотство потрібно припиняти! У виші повинні йти підготовлені абітурієнти. І нарікати потрібно тільки на себе. Вчитися потрібно, панове майбутні спудеї, всі роки школи, а не братися за мізки в 11 класі! Тоді не буде й цих стресів від ЗНО!
Світлана
Те, що тести з фізики кожного року важчі, ніж з інших предметів, це - факт, а в цьому році - особливо. Але, на жаль, ніхто в це не вник, навіть маючи вже побудовану криву Ангофа-Беука. А тепер, хто з дітей взагалі захоче вчити і тим більше здавати ту фізику. Таким чином ми "піднімаємо"престиж природничих дисциплін.
фізик
Поріг тесту з фізики не подолали 23,3 % учнів. А, наприклад, з біології - лише 10, 7 %. Для подолання порогу з фізики достатньо було розв’язати лише 13% задач, а для подолання порогу з біології - 34 %. Висновок однозначний: тести з фізики у декілька разів важчі за тести з біології. Чому ?
mamamashi
Для фізик: Потому что физика в этом году стояла обязательной на все инженерные, "мужские" специальности. Мобилизацию никто не отменял.
Коментувати
Михайло Чиж
Пропоную (на ЗНО 2016) перед затвердженням порогового балу і визначення "відсотку вгадування" всім членам експертної комісії роздавати деякий тест з предмету, нехай вгадують. А потім рахувати той "відсоток вгадування", на який вони постійно спираються. Моя дочка набрала всього 37 балів. Пробувала вгадати відповіді в тих завданнях, де не знала рішення: не вгадала жодного разу! А вони кажуть, що "відсоток вгадування" становить 60!
Мам
В 2014 год с 48 тыс. абитуриентов не прошло 3 тыс., а в этом году из 40 тыс. абитуриентов не пройдут 9 тыс., это при условии, что зно по физике в этом году сложнее и не корректно написаны некоторые задания. Где справедливость, могли порог поставить и 6 баллов.
Михайло Чиж
Слава Богу, хоть 8, а не 11, як пропопувала "типу експерт". Тоді б не 23,3% відсіали, а всі 40%. А взагалі-то, потрібно було поріг ставити на рівні 6 балів (виходячи з кількості тих, хто його не долав). А в підсумку отримали що? А "зарізали" тих, хто складав математику (24% не подолали поріг) і фізику (23% відповідно). І це найбільша кількість випускників, що проходили тестування (за виключенням обов’язкового тесту з української). Тепер будемо чекати рейтингові таблиці. Побачимо, чи однаковий з математикою буде підхід до їх побудови...