Поріг тесту ЗНО з російської мови склав 28 балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з російської мови

Поріг тесту ЗНО з російської мови склав 28 балів

2 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови, який у 2015 році дорівнюватиме 28 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких склав 27 балів включно або нижче (8,1 % від кількості учасників ЗНО з російської мови), вважатимуться такими, хто тест не склав, і відповідно не матимуть результатів ЗНО з російської мови та не зможуть подавати сертифікат з цього предмета до вищих навчальних закладів.

Учасники ЗНО з російської мови, які набрали 28 балів і більше, отримають результати тестування за шкалою 100-200 балів.

Результати, отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів будуть оприлюднені у п’ятницю 3 липня.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з російської мови, дорівнював 88 балам.

Для отримання інформації про вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
02.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів