Поріг тесту ЗНО з біології склав 24 тестових бала

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з біології

Поріг тесту ЗНО з біології склав 24 тестових бала

2 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для зовнішнього незалежного оцінювання з біології, який у 2015 році дорівнюватиме 24 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких склав 23 бала включно або нижче (10,7 % від кількості учасників ЗНО з біолоії), вважатимуться такими, хто тест не склав, і відповідно не матимуть результатів ЗНО з біології та не зможуть подавати сертифікат з цього предмета до вищих навчальних закладів.

Учасники ЗНО з біології, які набрали 24 бала і більше, отримають результати тестування за шкалою 100-200 балів.

Результати ЗНО, отримані учасниками тестування з біології, а також ухвалені таблиця відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів будуть оприлюднені у п’ятницю 3 липня.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології, дорівнювала 76 балам.

Для отримання інформації про вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
02.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей
Для Лина. Порог определяется количеством абитуриентов сдавших успешно определенный предмет. Чем выше порог, тем большее количество абитуриентов показавших высокие знания. И не путайте БАЛЫ и количество ЗАДАНИЙ. Задание может быть оценено в 1, 2 или 3 бала.
Лина
Ужас!!! Такого ещё не было! Чтобы только пройти порог по биологии ,нужно было сделать 32!!!! % заданий.В прошлом году было 28%.Что изиенилось за год?Качество образования или колличество часов по этому предмету? Режем вузы,страдают дети.Наверное у членов комиссии никто в этом году из детей не поступает.Хотя они в любом случае поступят.
Вікторія
Таке враження, що в цьому році вирішили провести експеримент над дітьми. В минулому році переводили всі бали, а в цьому - вже вигадали пороги. Де справедливість?
Наташа
На этот балаган смотреть противно. И эти люди решают судьбы детей...