Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Розлючений абітурієнт
Лікарчуку пора у відставку! Як можна було встановити пороговий бал вищим від того, що узгоджено з української мови? Математика була складнішою-обрали 10 балів, історія, навпаки, складнішою і проголосували за 25. Збожеволіти можна.
Лилия
Для Розлючений абітурієнт: Они же срезали не своих детей.Чужих не жалко.Заставить их пройти ЗНО - сомневаюсь, что сразу по трём разным предметам перешагнут порог.
Михайло Чиж
Для Лилия: А мене здивувала "експерт" зліва, в літах. Сама - гуманітарій, бо сказала, що вивчає з дітьми історію, але заявила, що їй математику було б скласти легше чим історію України. І в мене виникло два питання: 1) а тест з математики бачила? скільки завдань з нього могла би зробити? 2) а яка ж ж тоді в неї фахова підготовка з історії, що математика легша?
Вчитель математики
Для Лилия: Закінчував школу у 1979 році. Востаннє вчив історію (КПРС) на першому курсі вузу. З цікавості пройшов онлайн-тест з історії і набрав 57 балів. Тому вважаю, що нема чому плакатись на високий пороговий бал. А щодо математики, то пороговий бал 10 за таких легких завдань, як цього року, взагалі є державним злочином. Не завидую викладачам, яким доведеться вчити тих неуків, що завдяки цьому отримали доступ до вищої освіти.
Коментувати