Поріг тесту ЗНО з історії України склав 25 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з історії України

Поріг тесту ЗНО з історії України склав 25 тестових балів

2 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, який у 2015 році дорівнюватиме 25 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких склав 24 бала включно або нижче (11,7 % учасників ЗНО з історії України), вважатимуться такими, хто тест не склав, і відповідно не матимуть результатів ЗНО з історії України та не зможуть подавати сертифікат з цього предмета до вищих навчальних закладів.

Учасники ЗНО з історії України, які набрали 25 балів і більше, отримають результати тестування за шкалою 100-200 балів.

Результати ЗНО, отримані учасниками тестування з історії України, які подолали пороговий бал, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів будуть оприлюднені у п’ятницю 3 липня.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з історії України, дорівнював 90 балам.

Для отримання інформації про вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
02.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Иван
зно истории нре сдал допустят до зно по англицйскому
Мама2
Шановна публіка! Напевно наше міністерство освіти відігрується над нашими дітьми. Кожного року вводяться певні корективи у навчальну програму і замість того,щоб зробити все логічно, вони все ускладнюють. Діти наші розумні, але вижити у системі, яка робить їх депресивними і злими їм дуже важко. Шановні пани і пані з міністерства, чому ви позбавляєте дітей рівних прав на навчання, чому ви не даєте можливості їм досягнути своєї мети. Цього року ви на всі 100% познущалися над випускниками: змінили терміни зно, змінили правила вступу, змінили час, відведений для написання завдань, а на все уе ще й завдання склали "дивним" способом. І на завершення поріг та бали. Як це все пережити 17-річній дитині? Ви не маєте власних дітей? Подумайте, як вони це все переживатимуть? У країні важка ситуація, а діти і без ваших нововведень занадто переживають. Зробіть їм послугу - дозвольте їм здійснити свої мрії і навчатися в омріяному виші - перегляньте бали і, як у цивілізованих країнах, уводьте новини з початку...
Маша
Почему такие низкие рейтинговые баллы? Почему они так отличаются от прошлых годов? Многие дети учились и не один год, а получили 170-180, это справедливо? Почему в прошлом году 75 рейтинговых баллов - 195, а в этом 186. И в этом году задания были сложнее. Какие-то странные логические задания, карикатуры, картинки....каким образом это относится к истории?
Света
А если тестовый бал 30,а за шкалою 123,я вроде и прохожу и вроде нет.Так как порог 124 как понять.
имя
Для Света: в этом году нет порога в рейтинге, то есть все, кто получил балл по 200-шкале, прошли
Дмитро
Для Света: нет в этом году порога 124 начиная со 100 балов можно подавать документы. правда нужно смотреть ВУЗ может установить свой порог
Коментувати
Лилия
А если бы дети написали очень хорошо, то порог мог быть и 50?Тогда те кто ответил бы на 50 вопросов имели бы 100 баллов?Абсурд.Кто придумал этот порог.В прошлом году всё было понятно : набрал 124 прошёл, не набрал - нет.
юлия
по истории 75 баллов сколько это будет по таблице?
Сергей
Уважаемые абитуриенты и их родители ПЕРЕСТАНЬТЕ заниматься ерундой!!!!!!!!!!! Количество БАЛОВ и количество ВОПРОСОВ не одно и тоже!!!!!!!!!!!!!! Чем лучше написаны тесты тем порог ВЫШЕ!!!!!!!!! Учите материальную часть!!!!!!!!!!!!!
Оля
На мою думку перед тестуванням мала бути розроблена формула за якою визначають пороговий бал у відповідності до кількості завдань, а не предмета тестування. Це означає що дитина яка дала відповідь на 24 тестових завдання навіть не знає на 1 бал ( за критеріями оцінювання школи ) - це абсурд. Відкрийте критерії оцінювання шкільних предметів і подумайте чи відповідають ваші пороги і шкала переведення тестових балів у 200 бальну шкалу.
Иван
бараны пошли на физику и матем, а нам оддуваться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ганна
безлад у цій країні. навіть уцояо обраджає гуманітаріїв.
абітур
Для Ганна: Якщо гуманітарії пишуть з помилками, то їх можна "обраджати"
Коментувати
Вчитель
пане Лікарчук, куди ви дивитесь??? що це за несправедливість??? історія значно складніший предмет, який містить неоднозначні питання!!! вимагаємо зниження цього порогового балу! який це технар, що зміг зробити лише 10 завдань з математики?! я зі своїм гуманітарним складом розума 15 вирішила усно!!!!!
Юлія
Погоджуюся з тим, що це дуже не справедливо визначити такий низький пороговий бал з математики і фізики та такий високий з історії.
Абітурієнт
Для Юлія: посмотрите на количество заданий. Если с физики пороговый был бы такой же как и с истории, этот предмет сдали бы около 15-20% сдающих.
Иван
і що? хто їм винен, що їм розума не вистачає вирішити елементарні завдання з профільного предмету?усе повинно бути справедливо. не готові - значить не поступайте. і так ціле море ціх технарів.
MR
о, так! У нас гуманітаріїв, юристів, економістів та ще міжнародників так бракує, що жах! Технарів ту, розумієте, розплодилося. А що ж, Іване, вам розуму не вистачило добре історію здати?
Коментувати
Абітурієнт
Дивлячись на гістограму, як думаєте, скільки можна буде помилок для 200 балів?
Михайло Чиж
Пропоную (на ЗНО 2016) перед затвердженням порогового балу і визначення "відсотку вгадування" всім членам експертної комісії роздавати деякий тест з предмету, нехай вгадують. А потім рахувати той "відсоток вгадування", на який вони постійно спираються.
Мам
Для Михайло Чиж: Полностью Вас поддерживаю!
irra
вот, и я ж об этом ниже писала- так будет честнее
Лилия
Для Михайло Чиж: згодна!!!
Коментувати
редная
Почему такие высокие пороговые баллы по гуманитарным дисциплинам и откровенно низкие по математике, физике? Даже в процентном соотношении, исходя из количества заданий, все равно перекос не в пользу гуманитарных дисциплин. Как долго над нами будут ставить эксперименты? С шести лет мы ни что иное как подопытные кролики.
Абітурієнт
Для редная: дело не в самих пороговых, а в количестве прошедших. Да, с физики пороговый низкий, но 23% не преодолели его
батько, вчитель
Для редная: порівняю лише старшу школу (філологічну...) фізика - 2 години, математика - 3 (алгебра та геометрія) україньска мова та література 5+3....
irra
я, конечно, не эксперт, но по-моему, нужно давно определить, что, наприер, 20 или 25% непроходят порог по любому предмету. Еще до оглашения результатов будут знать, преодолел его или нет.Не понятно, почему то 20, то 10....
Коментувати
Лилия
Самый высокий порог по истории Украины ( 25 из 90), даже по украинскому ниже ( 22 из 104).Где логика : точные науки математика -порог 9 из 48, а физика 8 из 56?!!!Бедные дети в этом году, "подопытные".С таким положением в стране нет бы пойти им на встречу, так нет отфутболили.Пусть год сидят дома, а не учатся!
Мам
Для Лилия: Математика порог 10 из 48, а физика 8 из 54. Да порог по физике могли сделать и 6.
Абітурієнт
Для Лилия: учиться надо было до зно
Абітурієнт
хто готувався поріг пройшов) пороговий бал практично не впливає на саму таблицю ) не хвилюйтеся
Коментувати
Вероніка
Я на історії вгадала 40 тестів. То ж пороговий нормальний.
Абітурієнт
Це взагалі абсурд. Як можна бути такими. Ви ж ламаєте долі дітей. З украінськоі мови поріг був нижчий як з історіі Украіни.
Оксана
Для Абітурієнт: Комісія вважає, що історія України цього року була легшою за українську мову. Як на мене, то цьогорічна історія швидше нагадувала історію мистецтвознавства ніж історію України. Дуже багато було картинок.
Абітурієнт
Для Абітурієнт: на украинском можно было набрать 104 балла(базовый уровень), на истории-90
Абітурієнт
Але все одно це дуже високий пороговий бал. Взагалі один пропонував 26. Я вважаю це не справедливо.
Коментувати
батько, вчитель
фізика прохідний - 8 балів....
мама абитуриента
Бедные дети, как быть?, что делать? как пережить эти сутки в ожидании результатов! Вы видели эти тестовые вопросы?! Это издевательство над детьми и их родителями!
Оксана
Для мама абитуриента: Ви який маєте на увазі предмет? Нас цікавить історія. Поріг 25. А як тих 25 балів вплине на таблицю результатів? Не можу додуматись.
мама абитуриента
Да, говорю об истории, эти замки-башни, картины, деятели культуры, которые не изучались по программе! Это тихий ужас, у меня ребенок со слезами вышел с ЗНО. Стали проверять по тетради, кошмар! Учитель истории, посмотрев тестовую тетрадь,так и сказал "Бедные дети", одна надежда-УГУДАЛ-НЕ УГАДАЛ!!! Позор! Получается половина выпускников ДЕБИЛЫ ?!!! А куда Мин. образования смотрит? Какие выводы делать: Нация тупеет? или преподаватели, школы не дают знаний? или все таки стоит подумать о тех умниках, кто составлял тесты?!!!! Сколько судеб и надежд поломано!!!! (извините за столь эмоциональный коммент!)
Оксана
Для мама абитуриента: Я вже вище писала, що цьогорічна історія швидше нагадувала історію мистецтвознавста, ніж історію України. Син з 90 можливих правильних відповідей набрав 73. Як на мене то хороший результат. Але переживаємо за таблицю результатів. Чекаємо завтра. А взагалі засідання експертної комісії, що сьогодні вирішували порогові бали з предметів - це якесь перетягування балів. Як так можна кустарним способом вирішувати долю дітей. Сядьте і попробуйте самі пройти ці тести у визначений час. Тоді і говоріть про знання дітей.
Коментувати