Відбулось зовнішнє оцінювання з географії

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені 25 червня

Відбулось зовнішнє оцінювання з географії

У середу 24 червня абітурієнти склали тест зовнішнього оцінювання з географії. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад 65 тисяч майбутніх вступників до українських вищих навчальних закладів.

Цьогорічний тест зовнішнього незалежного оцінювання з географії складався з 58 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин. Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 92 тестовим балам.

Для визначення результатів ЗНО з географії при регіональних центрах оцінювання якості освіти будуть створені групи експертів, які після аналізу виконаних учасниками завдань тесту визначать пороговий бал тесту ЗНО з предмета. Абітурієнти, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників.

При оголошенні результатів ЗНО з географії буде оприлюднена відповідна таблиця за шкалою 100 - 200 балів. Про конкретну дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Користуючись критеріями оцінювання тестових завдань, учасники тестування можуть розрахувати власний тестовий бал за виконання завдань ЗНО з географії.

Публікація правильних відповідей на завдання тесту ЗНО з географії відбудеться 25 червня у розділі Відповіді ЗНО.

26 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з хімії, яке завершить основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році.

Для отримання інформації про оголошення результатів ЗНО приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Географ
там де zno osvita тест з географії 2015 до завдання "Установіть відповідність між зображеною на рисунку твариною і регіоном, де вона.." додайте картинки
Ania
Неофійні відповіді ЗНО 2015 з географії http://erudyt.net/