Поріг тесту ЗНО з англійської мови склав 13 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з англійської мови

Поріг тесту ЗНО з англійської мови склав 13 тестових балів

24 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, який у 2015 році дорівнюватиме 13 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких склав 12 балів включно або нижче, не матимуть результатів тесту ЗНО з англійської мови та не зможуть подавати сертифікат з цього предмета до вищих навчальних закладів.

Учасники ЗНО з англійської мови, які набрали 13 балів і більше, отримають результати тестування за шкалою 100-200 балів.

Результати, отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови які подолали пороговий бал, та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів будуть оприлюднені 25 червня.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з англійської мови, дорівнював 56 тестовим балам.

Пороговрий бал з інших іноземних мов склав: німецька мова - 11 тестових балів, французька мова - 13 балів, іспанська мова - 14 балів.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
24.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталя
Якщо 17 правильних відповідей ’поріг’пройдено?
jk
а щось казали на рахунок 31 завдання?...............................................................................................................................................................................................................................................................................
Rip
А що, власне, буде з учасниками ЗНО, які не подолали пороговий бал з англ.?
Дмитро
Для Rip: потеряют возможность подать документы в ВУЗ где нужен английский.
Rip
Чи є можливість тим, хто провалив ЗНО з англ., вступити на контракт?
Марина
Ні, не має можливості тому, що хто не подолав пороговий бал не буде надано сертифікату. А якщо для сдачі ЗНО обрано тільки три предмета, включаючи іноземну мову, в цьому році взагалі пролетить зі вступом у ВНЗ.
Коментувати
Наталія
А що з 31-им питанням з англійської? Забули, чи що? Завтра несподіваний сюрприз?
Андрій
Для Наталія: Лікарчук сказав, що усім дадуть 1 бал.
Наталія
Для Андрій: дякую
Коментувати
LARA
Чому немає окремої інформації про поріг з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ!!!??? Тільки про англ. мову окремо іноформують!!!
Євгенія
Для LARA: прохідний бал - 13
Марина
Чому не має? Читайте текст нижче.
настя
якщо 10 балів
Коментувати