Відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені 23 червня

Відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

У понеділок 22 червня майбутні абітурієнти склали тест зовнішнього оцінювання з фізики. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад 51 тисячу майбутніх вступників до українських вищих навчальних закладів.

Цьогорічний тест зовнішнього незалежного оцінювання з фізики складався з 34 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 180 хвилин. Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту з фізики, дорівнює 54 тестовим балам.

Для визначення результатів ЗНО з фізики при регіональних центрах оцінювання якості освіти будуть створені групи експертів, які після аналізу виконаних учасниками завдань тесту встановлять кількість тестових балів, що визначить пороговий бал тесту ЗНО з предмета. Абітурієнти, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників.

При оголошенні результатів ЗНО з фізики буде оприлюднена відповідна таблиця за шкалою 100 - 200 балів. Про конкретну дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Користуючись критеріями оцінювання тестових завдань, учасники тестування можуть розрахувати власний тестовий бал за виконання завдань ЗНО з фізики.

Публікація правильних відповідей на завдання тесту ЗНО з фізики відбудеться 23 червня у розділі Відповіді ЗНО.

24 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з географії.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
игорь сергеевич
ну,що..як я й казав на початку ЗНО ,УЦОЯО взяло курс на плтну освиту.ВСИ НА КОНТРАКТ.не потрибни держави ДИТЫ!!!!!!ОООО!це така ЭКОНОМИЯ ДЛЯ ДЕРЖАВИ!як раз там де потриьно!майбутне в топку
Людина
Так, зно було цікаве. Завдання деякі рівня приблизно районної олімпіади. Зробив я цю роботу приблизно на 190 балів. Що хотіли цим показати? Ввідігратися за зно з математики? Чи просто знайти привід, щоб факультети та вузи технічні скоротити? Якщо ви хочете, щоб діти знали фізику - фінансуйте її розвиток, більшість кабінетів у нас або не мають, або мають надстаре технічне обладнання. Також занадто багато матеріалу - більшість класу взагалі не зрозуміли що таке хвильова оптика
Максим Черненко
Для Юля: присоединяюсь к Юле. Часть вопросов по физике невозмсожно было понять.
Юля
Напишите кто плохо написал физику. Давайте посмотрим статистику.
абітуріент
как так можно валить детей?просто скажите.зачем вы все это затеяли.Вы же понимаете что половина не сдала нормально.вам нужны контракты?половина вузов разваливается.бюджета нет.что вы делаете?вы "унижаете" детей.после зно с физики я не хочу продолжать учить ее.СПАСИБО ОГРОМНОЕ за прекрасное зно и заранее за результаты
Марина
В этом году тупо режут детей. Возвращаемся в СССР, когда из 30 человек в классе поступало только примерно 5-6. Я сначала была расстроена, что мой сын не выбрал писать ЗНО по физике, но сейчас читая комментарий, довольна. В этом году в просак попадут технические ВУЗы, где нужно ее сдавать.
Світлана
А де ж підтримка обдарованої молоді, яка реально знає фізику, а дякуючи вчорашнім ЗНО та абсурдним завданням у дітей відпало бажання вступати до ВУЗів, схаменіться дорогі наші професори, які готували завдання для дітей-школярів!!!!!!
Наталія
І я , і дитина просто в розпачі після вчорашньго ЗНО з фізики. Завдання надто складні. Хоча, дитина вчилася не погано в ліцеї, готувалася самостійно по ЗНО минулих років, відвідував підготовчі курси при КПІ , пройшов пробне тестування... Скажіть будь-ласка, на що треба було орієнтуватися при підготовці, якщо завдання не відповідали шкільній програмі та пробним тестам? Хто складав такі завдання, він сам їх може вирішити ??? Цьогорічне ЗНО- знущання над дітьми. Краще покладіть край корупції у ВНЗ, покращіть якість освіти, а не вбиваєте у дітей все бажання вчитися...
Антон
Я розумію, що фізика складна наука і ми повинні вміти розвязувати задачі. Прото складність тестів в цьому році була надзвичайно велика. Відкривши зошит, я не знав що робити. ПРопускав завдання за завданням і тільки деякі з них можливо було вирішити не вгадуючи. В школі нас не навчили, та навіть з репетитором такого не робили. Я пройшов всі тести за минулі роки проте це ніяк не допопмогло. В 2014 задачі були простіші+ 30-34 задачі розвязувалися через 1-3 формули. А в насне можеш зрозуміти умову і тупо пишеш числа наугад. За рік підготовки я вивчив досить багато і не вважаю, що я нічого не знаю.
Аліна
Для Антон: скільки в тебе тестових балів?
Антон
28 обідно. ПОловину дійсно наугад
hela
Антон, больше половины на ЗНО по физике - это очень хороший результат. Посмотрите таблицы прошлых лет, ознакомьтесь с тенденцией :)
Коментувати
Світлана
Добрий день! ЗНО з фізики 2015 просто ЖАХ. Дитина не може прийти до тями. Скільки було покладено сил на підготовку до цього ЗНО - все марно. У дитини відбили бажання цей предмет вивчати, хоча школу закінчила на золоту медаль. Всі ЗНО з фізики минулих років були прорішені - все дарма. Репетирот з фізики задачу про стержень, який рухається у вертикальній площіні, перечитував декілька разів, щоб її зрозуміти. Так що вони хотять від наших дітей?
Оксана
Для Світлана: Читаю Ваш коментар і мушу сказати, що мені дуже шкода Вашу дитину. Розумію Вас. Цього року мій син складав теж ЗНО. Але якось так нам повезло. Справився з завданням з предметів, які складав, добре. Результат хороший. Правда фізики не складав. Ви як батьки маєте повне право висловлювати своє незадоволення і писати п. Лікарчуку. Я розумію, що це нічого не змітить, але нехай знають, що тестом з фізики всі незадоволені. Може бути так, що шкалу оцінювання змінять, враховуючи погані результати тестування, і Ваша дитина буде мати хороший результат. Бажаю Вам цього щиро, бо знаю (син готувався цілий рік до мови і історії) скільки пішло сил, здоровя, часу, наполеглевості під час підготовки до складання тесту.
fiz
1. Золотая медаль - не показатель знаний. 2. Чтобы хорошо подготовиться - нужно готовиться на уровень выше, чем требуется (хотя бы по книжкам для подготовки к ЕГЭ. ЕГЭ на порядок сложнее чем ЗНО). 3. Задача про стержень достаточно стандартная. Я несколько раз встречал её в разных источниках, главное не зацикливаться на тестах ЗНО прошлых годов потому что это детский сад.
Коментувати
Нина
Згодна з батьками, які висловлюють протест проти складності ЗНО в цьому році. Мені шкода дивитися на свою дитину. готувалася цілий рік, відклавши всі справи. Закінчила школу на відмінно, а тут так опустили.... Дитина втратила віру в себе, в свої сили і можливості. Яка ціль переслідується? Показати що всі діти недостатньо освідченні чи це проблема освіти (низький рівень подачі знань)? Кого перевіряємо?
Віталій
У нас половина аудиторії вийшла одразу після технологічної перерви, коли поставили печаті. Нахіба робити такі завдання на ЗНО?
Небайдужамама
"Дякую" розробникам тесту з фізики! Постаралися! Ви не тільки опустили наших дітей, але й забрали у моєї доньки мрію вивчати прикладну фізику. Для чого проводилося пробне тестування, там результат суперовий. А сертифікаційну роботу мабуть із космосу кинули дітям! Задачі скоріш олімпіадного рівня, ніж за курс школи. Слів бракує! Таке враження, що там сидить якись злий дядько і робить все тільки погане! З української та математики за 180 балів, а улюблений предмет фізика, яким вона жила, який знала...взагалі ... Як може так бути! Готуючись, вона переробила всі можливі тести минулих років. Хто складав ці тести? Чому ця людина так неневидить наших дітей? Вимагаю адекватної оцінки незалежної комісії сертифікаційної роботи з фізики 2015. Не треба так знущатися над нашими дітьми. Прошу підтримки абітурієнтів і батьків! Дякую!
Абітурієнт
Не можу підібрати підходяще слово... Кому прийшло на думку дати такі завдання на ЗНО? Це ж просто АБЗАЦ!!! І така тенденція просліджується на всіх проведених ЗНО!!! СОВПАДЄНІЄ? НЄ ДУМАЮ!!!
Абитуриент
Задания очень сложные и не соответствуют уровню выпускника школы. Авторы явно перестарались и как быть теперь абитуриентам?
олег
Завдання неадекватні. Чому ви так різко змінюєте складність зно? того року фізика була легка.
Марта Михалець
Допоможіть будь ласка...чи можна тим,хто здавав ЗНО з фізики і завалив реєструватися на додаткову сесію???чи можна взагалі ще щось вдіяти???
Ирина
Не пойму зачем узнавать рейтинговый бал по старой таблице. У меня математика вышла 152.А по новому может и не прошла? Зачем сайт дает по ней вычеслять рейтинговый бал ? Не пойму.Может кто то понял?
hela
Для Ирина: У них осталась с 2014 г. форма, которая позволяла определить свой тестовый балл и примерно прикинуть рейтинговый. Они ее не успели поменять и в нее загоняют тесты за 2015 г. Другой формы у них просто нет. Поэтому - смотрите по ней тестовый балл, не смотрите рейтинговый
Ирина
Понятно. Лучше б не вводили.Больше расстройства.Раньше 150 и можно без проблем поступить. А сейчас 152 и можешь не пройти.Обидно.
Богдан Пастущак
Як рахувати конкурсний бал ?(ч.6 ст.44 Закону "Про вищу освіту"). ЦЕ ГОЛОВНЕ!
Коментувати