Osvita.ua ЗНО 22 червня відбудеться тестування з фізики
22 червня відбудеться тестування з фізики

У понеділок буде проведено ЗНО з фізики. Для участі у тестуванні зареєстровано 51 тисячу вступників

22 червня відбудеться тестування з фізики

Зовнішнє оцінювання з фізики розпочинає програму проведення тестування на цьому тижні. Під час реєстрації на тестування, скласти тест ЗНО з фізики виявили бажання майже 51 тисяча майбутніх учасників вступної кампанії.

На виконання роботи над тестом абітурієнтам буде відведено 180 хвилин. Упродовж цього часу учасники тестування мають розв’язати 34 тестових завдання.

Завдання тесту поділені на три різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимальний результат учасника тестування з фізики, за умови правильного виконання усіх завдань тесту, складе 54 тестових бала.

Зміст тесту визначений програмою зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.

Матеріал програми зовнішнього незалежного оцінювання з фізики поділено на п’ять тематичних блоків: “Механіка”, “Молекулярна фізика та термодинаміка”, “Електродинаміка”, “Коливання і хвилі. Оптика”, “Елементи теорії відносності. Квантова фізика”.

Тестування розпочнеться об 11 годині. Допуск до пункту тестування буде здійснюватися з 10.15 до 10.50. За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування.

Також звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє оцінювання.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з фізики в 2015 році.

З метою дистанційної підготовки до тестування учасники ЗНО можуть використовувати сайт ЗНО онлайн, на якому представлені завдання тестів зовнішнього оцінювання з фізики, що були запропоновані абітурієнтам Українським центром оцінювання якості освіти з часів запровадження незалежного тестування.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Костянтин
22 будет физика, а не 19...как бы...У вас ошибка на странице...проверьте...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!