Osvita.ua ЗНО ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання)
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Всім же відомо, що має бути treated fo. Це елементарне питання і не потрібно його вилучати. Хай би краще абітурієнти перед тестом краще готувались і глянули у збірники з prepositions. Це завдання справді було на рівень 7 класу.
Анна
Ой treated for
Коментувати
спокійність
Господи, чому ви всі так нервуєте? Одне зараховане всім завдання наврядчи щось докорінно змінить.
Никто
treat of - To deal with some subject or topic in writing or speech treat someone (for something) (with something)-to attempt to cure someone’s illness, injury, or disease with something. treat from -- treat against --
Никто
treat from и treat against не нашел ничего
Коментувати
Margarita Sharman
Відповіла на дане запитання правильно і зараз дуже обурена. Чому я маю втрачати свої бали через те, що інші абітурієнти не змогли дати правильну відповідь? Бал ЗНО є рейтинговим і кожен намагається боротися за своє місце у ВНЗ, тому навіть один бал є важливим для абітурієнта. Чому тоді виходить так, що перевагу мають не ті, хто дає правильну відповідь, а ті, хто помиляється? Чому мають страждати ті, хто не зробив помилки в даному завданні? Кожен має відповідати за свої помилки і тільки тоді це оцінювання буде чесним. У іншому випадку страждати чомусь будуть ті, хто дає правильну відповідь.
Gills
Взагалі не чесно. Відкрийте англ. словники, там все ясно і чітко пише, де що і вживати. Не розумію як комісія могла на це звернути увагу тест легкий взагалі. Для чого щось змінювати!
Ирина
Всі коментарі нижче спамить одна й та ж людина! Перестаньте, якщо ви знали це чи вгадали, то вам це не сильно вплине на результат) я готувалася регулярно, англійська була кожен день по кілька годин самостійно, з репетитором, але там помилку зробила) і ще в кількох, але через брак часу! і сама знаю кількох міських призерів олімпіад з англійської мови, вони теж там помилку зробили) хоча англійською володіють вільно праткично
Me
Нікого не хвилюють ваші суб’єктивні коментарі!! Заспокойтесь нарешті.
treat for dibilism
Ей-ей, закривайте свою лавочку благодійників! Уже дістало, то укр. то анг., завал
111
у меня правильно было... ошибки сделала в других заданиях. Не справедливо
Анастасія
Яка несправедливість! Чому учні, котрі старанно готувалися до англійської і відповіли правильно повинні страждати із за того, що інші просто не вивчили цього правила??? Мабуть, я ніколи не зрозумію логіку нашого Міністерства освіти.Адже я витратила на це завдання певний проміжок часу, який би могла інвестувати в інші завдання. Все повторюється(як з українською), але нічого в кращу сторону не змінюється.
Викладач
Краще зарахувати усім 1 бал, щоб не ображалися. Діти ж не винні у тому, що завдання могло бути якіснішим.
Мобі
Я відмовляюся жити на цій планеті.. Та хто ж у вас там в комісії сидить?? Ну точно не native speakers!!!
Ображений
ЩОО?? Може мені 5 балів додайте за те що я знав і вчився!! Що це за несправедливість!!!
Важке завдання не взяли
Пане Лікарчук,спочатку навчіться складати нормальні завдання для ЗНО без помилок,тоді критикуйте учні та вчителів!То у вас в українській завдання з помилками,то в англійській(інші мови ви просто напевно не знаєте,тому й мовчите!).До Вас ніяк не може дійти що 2 год для дітей,які попадають у велику кількість чужих людей,притаманне хвилювання,і 120 хв. на іноземні мови на 43 завдання з письмовим висловлюванням МАЛО!ДІТЯМ ЕЕМЕНТАРНО НЕ ВИСТАЧАЄ ЧАСУ!ЗРОЗУМЙТЕ НАРЕШТІ!!!
Складала англійську
Ото, відчуваю, зараз почнеться! Якщо справді вирішать чи прибрати, чи додати по балу, то баталії будуть гірші, ніж за завдання №№29-33 з української!!!
Плащ
Це завдання було нормальне. Такі речі просто потрібно знати, це ж навіть для розмовної мови пригодиться закордоном, я просто шокована! Причому воно часто вживається, просто багато людей на ньому спіткнулися, і що? А були ж такі, які точно знали!! Навіть моя подруга американка казала, що крім варіанту "treat for", в данному контексті про лікування інтернет залежності, немає. Зверніть увагу хоч на це.
Микола
А як же рейтинг? Завдання справді було легке. Чому мають страждати діти, які виконали завдання правильно?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!