Одне із завдань тесту з англійської можуть вилучити з тесту

Завдання тесту зовнішнього оцінювання з англійської мови № 31 може бути вилучене з тесту

Одне із завдань тесту з англійської можуть вилучити з тесту

Завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови № 31 може бути вилучене з тесту. Про це у своєму Facebook повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, посилаючись на результати психометричного аналізу відповідей тестів із іноземних мов.

"Фахівці УЦОЯО завершили попередній психометричний аналіз відповідей, зазначених у бланку А, тестів із іноземних мов. Результати аналізу засвідчили, що 31 завдання тесту з англійської мови має низькі психометричні характеристики. На засіданні апеляційної комісії, яке відбудеться 22 червня, буде прийматися одне із двох рішень стосовно нього. Завдання або буде вилучене із тесту, або всі ті, хто його виконував, отримають 1 бал", - повідомив директор УЦОЯО.

"Знову маємо ситуацію: складне завдання абітурієнти "не взяли". Незважаючи на те, що воно сформоване на матеріалі, який вивчався в 7-му класі", - зазначив Лікарчук.

Як відомо, 24 червня відбудеться засідання експертних комісій, які визначать пороговий бал "склав / не склав" для тестів з іноземних мов. Наступного дня відбудеться оголошення результатів ЗНО з англійської, німецької, французької, іспанської мов, а також результатів ЗНО з математики.

Освіта.ua
21.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Барашка
Друзья, дело не в том, что проверяющие сочинения учителя злы, слишком объективны или некомпетентны... Просто в этом году с подачи все того же "любимого" министерства финансов и не менее "любимого" Яценюка проверку свели на "красную" - только один раз, затем старший экзаменатор бегло просматривает, тщательно проверять время не позволяет: сократили количество проверяющих и время на проверку. в прошлые годы проверка была трехкратной, перечитывали опусы до тех пор, пока не будет найдено хоть какое-то содержание... Ныне все совершалось с мыслями о тотальной экономии бюджета, а не каких-то амбициях абитуриентов..
Ліна
Добрий вечір. Поясніть мені одну річ, я хочу на факультет де бал з англ.110, а за старою таблицею, це означає не склав. Як це розуміти?
Катя
Уже оприлюднили рішення комісії щодо 31-го завдання іспиту з англійської. Всім, хто його робив, додається 1 бал незалежно від відповіді!
Абітурієнт
Не хочу образити вчителів, просто деяким моїм знайомих, у котрих 0-4 помилки, твори з української мови оцінили від 3 до 12 балів - де справедливість! ПОВІРТЕ ЦЕ ДУЖЕ ОБІДНО! КОЛИ ГОТУЄШСЯ, ЩОТИЖНЯ ПИШЕШ ПО 3-4 твори, а той, хто навіть не готується, робить значно більшу кількість помилок. має вищибал за власне виловлення.
Абітурієнт
БЛАГАЮ ВАС ЗРОБІТЬ ЛОЯЛЬНУ ТАБЛИЦЮ ОЦІНЮВАННЯ, щоб оцінка твору не сильно впливала на результат! Я вже переконалася, що твори перевіряють неврівноважені особи! Я до власного висловлення готувалася, як ні хто ! Я написала близько 60 творів. І мені поставили 10 балів. Натомість у моїх однакласників, котрі не готувалися, 15+ . У тесті в мене 2 помилки . Я жити хотіла, коли дізналася свій результат . це навіть не 190, це практично може зруйнувати мрію мого життя, мрію моєї мами. З англійської в мене 3 помилки і то через брак часу, бо необізнані іструктори(хто їх запросив туди таких?) забрали у всієї групи 15 хв і не додали. У мене останні надії на англійську мову, але справа вже зроблена . я не знаю на що сподіватися. ПЕРЕВІРЯЮЧІ НЕОБ’ЄКТИВНО ПЕРЕВІРЯЮТЬ РОБОТИ ! ПРО ЦЕ НАМ НАВІТЬ ВЧИТЕЛІ ГОВОРЯТЬ! Одна пожаліє, подумає :" Ну це ж доля дитини, поставлю вищий бал", а інша :" У мене в самої життя не вдалося, 2000 грн зарпл, завалю тебе, мрійлива тварюко" З англ я писала 70 творів, але...
фів
То що засідання там? Сьогодні вже 23-тє, а ніяких новин досі немає
ОЛЕНА
В тесті були набагато складніші питання,а це-елементарне,потрібно мати тільки знання,не треба робити із зно-бардак
123
УЦОЯО не хоче спеціально знімати вам бали. Я теж надала правильну відповідь на завдання №31, але не вважаю несправедливістю той факт, що дане питання можуть вилучити. Не дурні люди вираховують психометричні характеристики. І те, що абітурієнти ’не взяли’ це завдання означає не те, що вони недостатньо підготовлені, а те, що на уроках англійської мови слід звертати більше уваги на лексику, у тому числі і words with prepositions. Потрібно радіти, що факти негативних психометричних характеристик не приховують, адже це дає змогу нашій освіті у майбутньому правильно розставляти пріорітети.
олена
Це дуже не справедливо,красти у абітурієнтів правильні відповіді.Так нехай і інші помилки приберуть,щоб геть усім догодити.Чому одні повинні втрачати.А іншим бали на халяву?
654987
История повторяется,то был текст про комах,теперь английский,да и история не лучше с ее карикатурами и картинками.Были ли бы адекватные задания,то можно было бы о чем то говорить,а так у нас на тестах понятие "логика" и знания,подменили на понятие "интуиция".А уберут или добавят один балл,картину это существенно не изменит.Так чего спорить?
Олеся
Приємно що УЦОЯО вирішило проблемне питання без скандалів і всіляких мітингів. Таке враження, що нас чують і розуміють. Є надія, що в майбутньому завдання до тестів будуть добиратися більш виважено, щоб уникнути некоректних питань.
Костянтин
На мою думку, все потрібно залишити без змін. Я втратив бали на інших завданнях, а це взял, скажіть мені, чому я маю втрачати ще один бал? Ще й завдання не найскладніше
Я
В принципі можна зрозуміти обурення людей, але ЗНО якраз існує для перевірки знань. Хтось знає щось краще, а хтось гірше. Англійська мова це не лише використання часів та неправильних дієслів. Як на мене той фак, що комісію не задовільнило це завдання видається підозрілим. Моя репетиторка говорить, що це стала фраза. В принципі я її не вчив, але часто чув у зарубіжних фільмах, тому одразу знав що треба вибрати. Сам тест видався неважким, але дуже коротким, якщо порівнювати з тестами без творчих завдань. Сподіваюся, що увага все-таки буде звертатися на творче завдання, адже саме в ньому можна проявити знання мови.
Абітурієнт
Як на мене, то 31-ше завдання було чисто на знання фрази treat(for),тому якось дивно,що саме його збираються вилучати. Розумію ще 30-те,яке залежить від стану дієслова чи 40-ве, де,настільки я чув, багато хто зробив помилку. Проте інтуїція підазує,що табличка переведення балів буде "адекватною",хоча найкраще було б повернитися до формату 2009-2010 років.
Ольга
Я дивлюся, вже не вперше на ЗНО цього року виникають непорозуміння з завданнями. Ось, раніше було таке після тестування з української: http://znoclub.com/novyny/703-rishennya-pro-otsinku-zavdan-29-33-prijnyato.html
Me
ВАС НІХТО НЕ ПИТАЄ!
Леся
Чому взагалі не порадилися зі цією "комісією" перед тим як давати тест? Що це за шкідлива звичка спочатку давати тест, а потім його переправляти? Тим більше що завдання більш ніж як адекватне. Як вже зазначали інші, treat for єдиний правильний варіант відповіді. Я розумію, що вивчити все неможливо, але це не виправдання для ЗНО, для екзамена такого рівня. Я б радила нічого не виправляти, тому що все в порядку. Я виконала це завдання правильно, бо знала, готувалася, читала літературу англійською, робила все що в моїх силах. А тут хтось получить "на халяву" +1. Ні, я на таке не погоджуюся. Це НЕ СПРАВЕДЛИВО.
Ирина
МЕНЕ ВЖЕ ДІСТАЛА ЛЮДИНА, КОТРА під різними іменами підписується і спамить, бо вгадала treat for . ЗАСПОКОКІЙСЯ!!!! НА УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ ТИ ОТРИМАЛА 3 халявні бали і чогось не виписувала тут ! Хоча відповіді правильні до того тексту, правильніших немає!!!!АЛЕ психометричний аналіз показав, що завдання не спрацювало ! Адміністрація сайту! Висліть її айпі і заблокуйте! вона вже бісить!
Margarita Sharman
Для Ирина: Я написала тут виключно один коментарій, але хочу дізнатися чому Ви вважаєте, що даний варіант можна "вгадати"? Я обрала його з розумом і розумінням.
Коментувати
Дарина
Підтримую, правильне рішення. А УЦОЯО молодці, не бояться визнати свою помилку і своєчасно відреагувати.
Вика
Treated for - устойчивое выражение. Терять баллы из-за людей, которые не знают элементарных правил - худшее, что может случиться в нашей системе образования. Позор УЦОЯО в случае добавления балла/удаления вопроса всем абитуриентам.