Опубліковані відповіді на ЗНО з історії України

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання орієнтовно відбудеться на початку липня

Опубліковані відповіді на ЗНО з історії України

Зовнішнє незалежне оцінювання з історії України було проведено у п’ятницю 19 червня. За умови правильного виконання усіх завдань учасники ЗНО зможуть отримати 90 тестових балів.

Після завершення обробки тестових робіт експертні комісії з визначення рейтингової оцінки встановлять поріг "склав/не склав" та розроблять таблицю відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100 - 200 балів, що вкаже на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

Про конкретну дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з історії України див. у розділі Відповіді на ЗНО.

Скористувавшись критеріями оцінювання тестових завдань, учасники тестування можуть розрахувати власний тестовий бал, отриманий за виконання завдань ЗНО з історії України.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Rip
Скажіть, будь ласка, коли можна буде переглянути результати ЗНО?
мила
Вчила. Попередні ткстування проходила 193-200 балів. І результат лмше 54 правильно( причому що зробила "дурні" помилки. Може хвилювання. .
Stepan Rishko
Питання №3 не зовсім коректне. Адже в підручнику для 7-го класу не має жодних даних про похід Ігора на схід, є тільки відомості про походи 941р. та 944р. на Константинополь. Тому я не знаючи про похід Ігоря на схід вибрав відповідь Ольга і Святослав. Так ця відповідь теж не зовсім підходить, адже Ольга здійснювала мирні візити до Константинополя, а Святослав здійснив сухопутний похід на Хозарський каганат, але іншу відповідь просто не можливо було обрати, оскільки в підручнику абсолютно нічого не сказано про похід Ігора на схід. І думаю багато абітурієнтів обрали відповідь Ольга та Святослав) доречним було б зараховувати правильними обидві відповіді.
Харківянин
Для Stepan Rishko: Щодо зарахування відповіді,можливо так би було і правильно.Хоча я наприклад, довго думав над цим питанням.По-перше території КР, за різних князів у підручниках і атласах Є.При Святославові деякий час, у складі Русі були Болгарські землі.Святослав ходив у походи здебільшого сушею.По-друге княгиня Ольга ніколи не ходила в походи)))))Ну і мені здається якби це були походи Святослава,то стрілочок на території хозарів було б значно більше)
Харківянин
Для Stepan Rishko: Ну і чисто з цікавості,як Ви відповіли на 4-е питання?На цьому завданні теж багато хто погорів.
Stepan Rishko
там проблем не було 1019 рік) Ярослав отримав княжий стіл) але, в той час деякими територіями правив його брат Мстислав до 1036 року.
Коментувати
Тетяна
Я здала українську мову і біологію,ще залишилася фізика і хімія. Що буде якшо я не прийду на фізику?Мене допустять до хімії чи ні?
Сергій Терещенко
Хороший комментарий с сайта Освіти. Подписуюсь под каждым словом. Так издеваться над детьми - нет слов... Встань затемно, доберись до райцентра, потом 100-150 км. до места здачи ЗНО и сыграй в игру "Угадай мелюдию". Вопросы не из программы, карикатуры и т.д. : Сдала третье зно,готовилась ко всем,но впечатление,что мы не на экзамене,а на шоу"Интуиция". Не было еще ни одного года,чтоб на столько паскудно были подобраны задания! Господа из УЦОЯО вы на истории сегодня что проверяли? Знание картинок или исторических событий? Зно по украинскому,с его "комахами" , зно по английскому с двоякими ответами, интересно что нас ждет дальше?!!! Подписуюсь под каждым словом. Так издеваться над детьми - нет слов...
Олена
17 неправильных ответов. сколько это может быть?
Євгеній
"Тест містить 4 завдання на встановлення правильної послідовності (від № 49 до № 52), що оцінюються в 0, 1, 2 або 3 бали: 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо вказано першу та останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповідь на завдання не надано.". А якщо вказано правильно передостанню і останню відповідь, скільки балів 1 чи 2?
Oli
Завдання ЗНО 2015 з історії на сайті www.erudyt.net . Завдання у вигляді фото і пдф файлу скачуйте
Олена
3 вопрос. Олег и Игорь? там не опечатка? ответ действительно такой?
Сергій
Для Олена: Ні це не опечатка. Правильна відповідь - Олег і Ігор. Саме періоду правління цих князів відповідає карта.
Ксенія
Можна пояснення чому? Саме Святослав ходив у походи на Хазанський каганат.
Ксенія
Перепрошую Хозарський*
Коментувати
Сергій
Перевірив. 11 помилок. Помилився на дурницях, наприклад: у 13 завданні обрав Брюховецького замість Самойловича, у 22 здуру обрав Маніфест Олександра ІІ замість Миколи ІІ, в 22 протупив і не вибрав початок Української революції, у 30 лопухнувся з коренізацією тощо.Прикро, але думаю, що рейтинговий бал буде нормальним.
Ирина
Для Сергій: та це не дурість! ти просто недовчив) от і все . але все жрезультат непоганий) це грубі помилки. як можна сплутати такі речі.
Андріана
Якщо 2 помилки скільки балів можна отримати?
Коментувати