Абітурієнти склали тест ЗНО з біології

Відповіді на тест зовнішнього оцінювання з біології будуть опубліковані 18 червня

Абітурієнти склали тест ЗНО з біології

У середу майбутні учасники вступної кампанії склали тест зовнішнього оцінювання з біології. Для участі у тестуванні було зареєстровано майже 100 тисяч осіб.

Під час роботи над тестом учасникам ЗНО з біології було запропоновано розв’язати 50 завдань, на що було відведено 120 хвилин.

Для визначення результатів ЗНО з біології в усіх регіональних центрах оцінювання якості освіти будуть створені групи експертів, які після аналізу виконаних учасниками завдань тесту встановлять кількість тестових балів, що визначить пороговий бал тесту. Абітурієнти, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників тестування з біології.

При оголошенні результатів ЗНО з біології буде оприлюднена відповідна таблиця за шкалою 100 - 200 балів.

Обробка тестових робіт учасників ЗНО з біології має бути завершена протягом 7 днів. Після цього відбудеться визначення порогового бала тесту та офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання. Про точну дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Користуючись критеріями оцінювання тестових завдань, учасники тестування можуть розрахувати власний тестовий бал за виконання завдань ЗНО з біології.

Публікація правильних відповідей на завдання тесту ЗНО з біології відбудеться 18 червня у розділі Відповіді ЗНО.

Наступним предметом основної сесії ЗНО стане тест з історії України. Зовнішнє оцінювання буде проведено 19 червня.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1111
На мою думку, завдання з біології були посильні для учня, який наполегливо готувався до ЗНО. А хто цілий рік не дуже старався і аби-як ставився до своїх обовязків, то хай тепер звинувачує себе, а не Лікарчука...
1
Задания очень сложные и не соответствуют уровню выпускника школы. Авторы явно перестарались и как быть теперь абитуриентам?
Лена
Когда будут выложены таблицы и пороговый бал ? Когда уже можно будет узнать свой результат, зачем так много времени? Уже устали ждать . Поскорей бы таблицы ...
Уляна
важкі завдання зно 2015 з біології. Дуже шкода.
1234
жахливі завдання з біології. дуже прикро. Лікарчук постарався
Світлана
Як на мене, в минулому році були складніші завдання. Єдине, яке не сподобалось - про альдостерон. Ну не вчиться він у школі і навіть не всі студенти знають його дію. Але... в минулому році було про ліву і праву дугу аорти... Так що взагалі то без претензій.
Абітурієнт 2015
Я вважаю, що це просто знущання. Завдання не розраховані на середньостатистичного учня. Це просто не порівняти з тестами минулих років. ЖАХ
Абитуриент 2015
Боже,сколько нытиков развелось-то.вам слабо написать,что вы не сдали,потому что не учили?что дело не в тесте,а в вас?вопрос.как вы собираетесь учиться в мед.вузах(ну большинство из тех кто сдавал био вчера)?там вопросы на зачетах/модклях/экзаменах куда сложнее.опять ныть будете?или платить может?
Абітурієнт 2015
Я, ЯК ВЧИТЕЛЬ ТАКОЖ ВВАЖАЮ ЗАВДАННЯ ВАЖКИМИ. і ПРОПОНУЮ ПАНУ ЛІКАРЧУКУ ТРОХИ ЗАЛУМАТИСЯ НАД НАШОЮ ОСВІТОЮ.
Світлана
Нормальні завдання, ну є пара-трійка заплутаних, але якщо давати всі прості і орієнтуватись на середнього учня, то пан Лікарчук через пару років не задумається, а заплаче над нашою освітою. Вчити треба, а не плакатись.
Коментувати
Семен Мухін
На мою думку, запитання ЗНО з біології є порівняно з минулорічними - складними, які вимагають знання великої кількості нюансів.
Абітурієнт
Я вважаю, що цього річні тести дуже важкі. Іх нереально зрівняти з тестами попередніх років, особливо з 2013 роком. Дуже не справедливо те, що завдання розраховані на випускників медичних коледжів, які вивчають біологію поглиблено всі роки навчання.
Маша
Біологію здають,здебільшого,майбутні медики.Професія лікаря дуже відповідальна,тому до вивчення біології треба ставитися дуже серйозно,як і в майбутньому до роботи лікаря.Хто старанно готувався той добре здав ЗНО,хто буде старанно вчитися з того вийде хороший спеціаліст.А "сачкістів" у галузі медицини не потрібно.
Маша
Тести з біології не такі вже й складні.Просто треба вчити в школі біологію так як треба а не "сачкувати".
Сід
Це жахливо! Абсолютно не порівняти з тестами минулих років! Навіщо так знущатися?
Абитуриент 2015
Абсолютно никаких претензий к тесту по биологии.он качественный,все вопросы однозначные,в основном среднего и высокого уровня сложности.УЦОЯО порадовал.еще понравилось,что инструктора были весьма вежливыми и доброжелательными,как-то настроило на позитивный лад это=)
Татьяна
Для Абитуриент 2015: Наверное вам (тем, кто сдаёт биологию) повезло больше. Однозначно, ЗНО 2015 не для гуманитариев! Что украинский, что английский - жесть... Последняя надежда на историю. На то, что ЗНО по истории будет таким же адекватным, как и по биологии. Иначе будем считать, что это - заговор против тех, кто не технарь...
Абитуриент 2015
Ну так биология-это же гуманитарная наука)
Татьяна
З якого дива біологія - гуманітарна наука? Вона належить до природничого циклу разом з хімією і географією. Напевно, що і задачі з біології ви вважаєте твором?
Коментувати