Опубліковані відповіді на ЗНО з російської мови

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання орієнтовно відбудеться за 14 днів

Опубліковані відповіді на ЗНО з російської мови

Зовнішнє незалежне оцінювання з російської мови було проведено у понеділок 15 червня. За умови правильного виконання усіх завдань учасники ЗНО зможуть отримати 88 тестових балів. Власне висловлювання буде оцінене від 0 до 20 тестових балів.

Після завершення обробки тестових робіт експертні комісії з визначення рейтингової оцінки встановлять поріг "склав/не склав" та розроблять таблицю відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100 - 200 балів, що вкаже на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови.

Пункти перевірки завдань із розгорнутою відповіддю мають завершити свою роботу не пізніше 23 червня. Про конкретну дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з російської мови див. у розділі Відповіді на ЗНО.

Скористувавшись критеріями оцінювання тестових завдань, учасники тестування можуть розрахувати власний тестовий бал, отриманий за виконання завдань ЗНО з російської мови.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів