Опубліковані відповіді на тест ЗНО з математики

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання орієнтовно відбудеться через 15 днів

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з математики

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики було проведено у п’ятницю 12 червня. За умови правильного виконання усіх завдань учасники ЗНО зможуть отримати 48 балів за тест базового рівня та 66 балів за тест поглибленого рівня.

Після завершення обробки тестових робіт з математики експертні комісії з визначення рейтингової оцінки встановлять поріг "склав/не склав" та розроблять таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100 - 200 балів, що вкаже на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з математики див. у розділі Відповіді на ЗНО.

Скористувавшись критеріями оцінювання тестових завдань, учасники тестування можуть розрахувати власний тестовий бал, отриманий за виконання завдань ЗНО з математики.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт 2015
Скажіть будь-ласка, якщо в мене 23 бали, то в мене буде хоча б 150 рейтинговий бал, чи ні.
Роман
Доброго всім вечора! Я вважаю, що умова до завдання №32 має двоякий зміст і саме тому може мати 2 відповіді залежно від трактовки цієї умови абітурієнтом. Перша відвовідь вказана у офіційних відповідях до завдань сертифікаційної роботи з математики - 210. Друга відповідь - 406. На мою думку, некоректність умови полягає в тому, що в ній не вказано, чи має пара ведучих складатися виключно з хлопця та дівчини. Чому саме дівчина та хлопець? Чому неможливі варіанти пари "хлопець-хлопець" чи "дівчина-дівчина"? Якщо взяти до уваги поправки щодо можливості створення пари ведучих, то розв’язком цієї задачі буде комбінація з 29 елементів по 2, тобто 406. Чи я собі тут вигадую щось?
Татьяна
Я согласна с Ириной-она писала 13.06 в 17.12. Задачи довольно простые (те же самые диски), но требуют оооооочень внимательного прочтения, ведь задачка за 5-6 (а может и за 4-й)классы, но я сама 10 раз перечитала, решить правильно не смогла. Та же задача про Петра и Сергея, ключевое "ВСЕХ яблок". Такое впечатление, что ученик сдает экзамен по чтению и определению основной мысли текста (как в литературе: прочитайте и определите основную мысль текста). Многие дети решали очень сложные задачи, готовясь к ЗНО, но споткнулись на простых. Такое впечатление, что цель ЗНО-завалить ребенка, он решит более сложные задачи, но бал один, как за сложные, так и за простые задания, я не имею в виду задания 27-30.
виктор
есть еще у кого буквенные ответы не совпадают в тетради и на офиц странице.в тетрадке 0.2 соответствует А .а в ответах 0.2 соответствует например В ПОЭТОМУ И ПРИ ОДИНАКОВОМ ЗНАЧЕНИИ ЦИФР БУКВЫ РАЗНЫЕ У МЕНЯ -А У НИХ -В.ПИСАЛ НА РУССКОМ ТЕСТ .ЗАДАНИЯ 22.23.24 ОТВЕТЬТЕ
Ваня Глущенко
ГЛЯНЬТЕ 20ЗАВДАННЯ ЩЕ РАЗ,В ОФІЦІЙНИХ ВІДПОВІДЯХ НЕ ПРАВИЛЬНИЙ ВАРІАНТ.СКАЖІТЬ ЯЩО Я ПОМИЛЯЮСЯ!!!ВІДПОВІДЬ ПОВИННА БУТИ( 1000) РОЗВ’ЯЗОК :ЯКЩО ДІАМЕТР 20-РАДІУС 10,МЕНШЯ СТОРОНА(50см за умовою) ПРЯМОКУТНИКА ДАНО І ВОНА БУДЕ ВИСОТОЮ ЦИЛІНДРА ОТЖЕ ПІДСТАВИМО В ФОРМУЛУ ПЛОЩА=2prh =2*10*50р 1000!!!Дивіться самі зараз
sQuared
Для Ваня Глущенко: вы забыли умножить на число Пи, будет 3150 ;)
Ваня Глущенко
Для sQuared: Я уже это понял..мда поймали то как
Коментувати
Oksana
Это только у меня задания в тетради идут в другом порядке??
Polina
Привіііт всім майбутнім представникам студенського життя!)) я вже рік навчаюсь в КУ ім. Бориса Грінченка, пишу сюди аби порадити. Не так давно сама була абітурієнтом, розумію всі складнощі складання іспитів і вагання куди подавати документи. Знайомі зараз часто запитують мене про навчання і тому я вирішила написати сюди) Грінч – це дійсно університет європейської якості, де кожен стає частиною великої сім’ї. Можу довго розповідати, але впевнена, що вам є чим зайнятися. Пишіть мені в вк http://vk.com/id27037655, з радістю допоможу!) котики, ви пройдете це десяте коло пекла, ВСІМ УДАЧІ!) студентське життя вже чекає на вас;)
Лана
Я писала поглиблений рівень ЗНО. У завданні 33 у відповіді отримала 8 помножити на корінь з 3. Не знаючи точно, як записати корінь з 3 (чи то 1.7 чи то 1.73, я округлила його до числа 2 (найближче значення - корінь з 4). Тому написала у відповіді 16 (8 помножити на 2). Вже дома я побачила що корінь з 3 - 11.73 приблизно. І все би нічого, але, судячи з відповідей на це завдання, треба було округлити корінь з 3 до 1.5 Питання: звідки я повинна була знати, що корінь з 3 округляється саме до 1.5? В тестовому зошиті про це немає ні слова. Тому вважаю, що моє округлення до 2 (адже 1.7 за правилами саме до 2 і округлюють) є настільки ж правильним, як і округлення до 1.5. Чому тоді моя відповідь не може бути вірною?
111
Для Лана: Там немає ніякого кореня. Відповідь - ціле число.
Лана
а як там воно вийшло те ціле число?
Stanislav Yerko
Там виходить ціле число, корені уходять
Коментувати
Олександр
Вчора я писав ЗНО з математики (поглиблений рівень, Варіант 2), але сьогодні, звіряючи відповіді, сильно здивувався. Умову завдання я вклав до цього до листа (завдання під номером 32 варіанту 2). Справа в тім, що через некоректне питання в умові, яке я не зрозумів, я вирішив завдання неправильно. Точніше кажучи, спочатку я зробив його правильно, але потім, врахувавши ті випадки, коли свято можуть вести два хлопці або дві дівчинки, відповідь вийшла не та. (Правильну відповідь я отримав на самому початку, обчисливши кількість випадків, коли свято ведуть саме хлопчик та дівчинка). Справа в тім, що в умові не обумовлено прямим текстом, що свято мають вести саме хлопчик та дівчинка; в аудиторії мені також цього не пояснили. Я подумав, що це таки профільний рівень, і що на цьому мають пійматися "неуки", тому обчислив варіанти, коли свято ведуть два учні однієї статі.
Ірина
Завдання потребують більше часу на вирішення таких задач. 130 хвилин для випускника - мало, бо є задачі, які потрібно перечитати 5 разів, а то і всі 25 разів, особливо про плавця і диски. Такі завдання я як мати не зрозуміла зовсім, а коли абітурієнт знервований, ще і такі важкі завдання, то вибачте мене, бо моя дитина нервовий зрив отримала. Моя дитина втратила 5 балів, бо не встигла вчитатися в завдання, а 2 роки готувалася з репетитором, на ній вже лиця немає, навіть заснути не може, бо так хвилюється, я як мати повинна витримувати такі страждання моєї доньки. Якщо вже і дійсно навіть у відповідях є помилки, то я взагалі промовчу. Будемо чекати зно з історії України, і вже не дивуємося, що там може очікувати абітурієнт, якщо вже побачили, що чекало нас з українською мовою. Жах. ЗНО - це завдання не для олімпіад, "Кенгуру", "Левеня", це іспит реальних знань тієї бази, яку дитина отримувала протягом 11років, а ви шановні укладачі зовсім розум втратили!
Христина Крук
№17 у поданих відповідях хіба не 1000? площа бічної поверхні циліндра рівна 2піR*H, 2піR=піd=20пі см, H=AB=50 см, звідси площа S=20пі*50=1000пі см2. Чи, можливо, я неправильно розумію?
Віктор Шпаченко
Для Христина Крук: Пі загубили. Воно 3,14 тому відповідь наближено 3150
Христина Крук
дякую, ну невже можна бути настільки неуважною(
Коментувати
Христина Крук
№17 у поданих відповідях хіба не 1000? площа бічної поверхні циліндра рівна 2піR*H, 2піR=піd=20пі см, H=AB=50 см, звідси площа S=20пі*50=1000пі см2. Чи, можливо, я неправильно розумію?
OLGA
Когда будут обнародованы решения заданий 35-36?
Татьяна
Разобралась; несколько вариантов было в задачах. Но задание 23 отличается: п.3 сектор радиуса 12 см с градусной мерой центрального угла 30градусов (рис.3), п.4 кольцо, ограниченное окружностями радиусов 4см и 6см (рис.4). Там опечатка, пункты заданий взяты взяты с предыдущего задания, а ответы на них вообще левые.
Назар Пшенов
Что делать тем, которые "не сдали"? Куда обращаться им, что писать и так далее?
Татьяна
В 25 кол-во дисков 192,в нашем варианте 208 какой ответ правильным считать??????
Татьяна
У нас задания на русском, вопросы идут в другом порядке, в некоторых условия отличаются от приведенных здесь, значит ответы другие должны быть?
Зно 2015
Тоже не понял 25 задание , вопрос про фильмы . Собираюсь жаловаться и протестовать .
Олег
Да , что за вопрос в 25 задании музичні фільми ?
Denis
а с 48 27 правильных это нормально? хоть 150 баллов будет?