Коли визначать результати ЗНО-2015

Строки визначення та оголошення результатів регулюються порядком визначення результатів ЗНО

Коли визначать результати ЗНО-2015

Процедуру визначення результатів зовнішнього оцінювання у 2015 році визначено Порядком визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, документом передбачені етапи визначення результатів ЗНО та час на обробку матеріалів тестування.

Отже, з метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання, правильні відповіді до тестових завдань з кожного предмета оголошуються наступного робочого дня після проведення тестування.

Після проведення тестування регіональні центри оцінювання якості освіти здійснюють обробку сертифікаційних робіт учасників зовнішнього оцінювання. Обробка тестових робіт учасників ЗНО має бути завершена:

  • Сертифікаційні роботи учасників ЗНО з української мови і літератури не пізніше ніж через 21 календарний день після проведення тестування;
  • Сертифікаційні роботи ЗНО з математики, історії України, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов - 14 календарних днів;
  • Сертифікаційні роботи ЗНО з інших предметів - 7 календарних днів.

Обробка сертифікаційних робіт учасників додаткової сесії ЗНО має бути завершена не пізніше ніж за 12 календарних днів після проведення останнього зовнішнього оцінювання.

Після завершення обробки тестових робіт експертні комісії з визначення рейтингової оцінки встановлюють поріг "склав/не склав" та розробляють таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці (далі - таблиця за шкалою 100 - 200 балів), що вказує на місце результату особи серед результатів інших учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Не пізніше ніж за один день до дня офіційного оприлюднення результатів ЗНО з певного предмета буде оголошено відповідне повідомлення.

Таблиці за шкалою 100 - 200 балів публікуються у день оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного предмета.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
12.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Та все буде добре!!! Вступайте до КУ Грінченко і насолоджуйтесь життям!)