Визначте свій тестовий бал ЗНО з англійської мови

Учасники ЗНО з англійської мови можуть обчислити власний тестовий бал за виконання тесту

Визначте свій тестовий бал ЗНО з англійської мови

Скористувавшись сервісом сайту ЗНО онлайн учасники тестування з англійської мови, що відбулося 10 червня 2015 року, можуть обчислити свій тестовий бал, отриманий за виконання завдань тесту.

Для цього учасникам ЗНО необхідно скористатися онлайн формою тесту та заповнити варіанти відповідей, які вони надали під час виконання тесту з англійської мови.

Сервіс надає можливість визначити власний тестовий бал за виконання завдань закритої форми. Зазначимо, що виконання завдання відкритої форми оцінюватиметься екзаменаторами.

Сайт ЗНО онлайн використовує офіційні відповіді на тест зовнішнього незалежного оцінювання, опубліковані Українським центром оцінювання якості освіти 11 червня 2015 року.

Визначити тестовий бал з англійської мови>>>

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться після 24 червня, коли буде визначений пороговий бал для тесту. Про дату оголошення буде повідомлено додатково. При оголошенні результатів ЗНО з англійської мови буде оприлюднена таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
11.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tatiana Shtevina
Все це вже пройшло, а тривогу викликає перспектива складання ЗНО з англійської мови усіма учнями. Адже тести занадто складні для звичайих школярів і розраховані на тих, хто займається додатково або навчається у спецшколі. Що робити учню, якому треба складати фізику і математику, і він має гарні результати з цих предметів, а англійська йому дається важко? Нашкодимо дітям. Та кого це хвилює? Хто і коли запитував у вчителів? А сільські діти, у яких мову викладають не спеціалісти? Чому ми завжди бігаємо попереду потяга? Сумно.
Тарас
Для Tatiana Shtevina: А чого Ви переживаєте? Складе син ЗНО з української, фізики, математики. Поступить на ІТ. Також складе ЗНО з англійської, не помішає.
Коментувати