Пороговий бал ЗНО з іноземних мов визначать 24 червня

Після визначення порогового бала будуть визначені результати ЗНО за рейтинговою шкалою

Пороговий бал ЗНО з іноземних мов визначать 24 червня

Пороговий бал тестів зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, німецької, французької та іспанської мов буде оголошено 24 червня. Про це на своєму Facebook повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

Тестування з чотирьох іноземних мов відбулися на початку основної сесії ЗНО у період з 3 до 10 червня. Також оприлюдненні правильні відповіді до проведених тестів.

З метою визначення результатів ЗНО за новою технологією, при регіональних центрах оцінювання якості освіти створюватимуться групи експертів, які після аналізу виконаних учасниками завдань тесту встановлять кількість тестових балів, що визначить пороговий бал тесту ЗНО з кожного предмета. Абітурієнти, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників.

При оголошенні результатів ЗНО з кожного предмета будуть оприлюднені відповідні рейтингові таблиці за шкалою 100 - 200 балів.

Користуючись критеріями оцінювання тестових завдань, учасники тестування можуть розрахувати власний тестовий бал за виконання завдань ЗНО.

Про дату оголошення результатів ЗНО з іноземних мов буде повідомлено додатково.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Elya
Скажіть, а чи будуть нараховувати бали за слова-синоніми, які зустрічалися узавданнях 23-32?
Taya
Вважаю, що тест з англійської мови цього року був занадто важким. Деякі мої знайомі, які навчалися у спеціалізованих школах з поглибленим вивченням іноземних мов також скаржилися на важкість завдань. ЦЕ ЖАХ, а не завдання!!! Просто не на знання мови, а на інтуїцію, як і більшість інших ЗНО. Несправедливість системи оцінювання вражає. Якийсь " вгадувач" може отримати на декілька балів більше, ніж той, хто реально ретельно готується та просто не має такої шедевральноі інтуїції
Вікторія
привіт усім абітурієнтикам!) рік тому сама закінчувала школу і стояла на порозі цього нелегкого вибору. пишу, бо хочу порадити вам усім мій ВНЗ, університет імені Бориса Грінченка! Європейський рівень, високий якість освіти, афігєнні викладачі і ідеальна атмосфера. до того ж, є чудові умови практики та працевлаштування!) з усіма питаннями, звертайтесь)
Виталий
почему немецкий так долго проверяют? на всю Украину же всего 3000 человек писало
Єврей
А когда тогда результаты?
юлия
кто на сколько вопрочов ответил, поделитесь!
ирина
Нервы на приделе.Уже б тянули до конца лета. Придурки.
Меліса
А трансляція буде?