Опубліковані відповіді на ЗНО з англійської мови

Відповіді до завдань сертифікаційних робіт тесту публікуються з метою інформування учасників ЗНО

Опубліковані відповіді на ЗНО з англійської мови

11 червня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з англійської мови, який було проведено напередодні.

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування зможуть визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту, окрім завдань відкритої форми.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможуть отримати учасники ЗНО за виконання завдань тесту складає 56 балів.

Пороговий бал ЗНО з англійської мови буде визначено 24 червня. Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначатись за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників.

Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Правильні відповіді на тест ЗНО з англійської мови дивіться за таким посиланням.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
11.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
интересно каким будет пороговый бал по английскому? у кого какие предположения?
fox
Для Юля: не меньше 15 точно
Алла
Для Юля: а я знаю яким буде пороговий бал....56 балів
Коментувати
Абит
Вперше чую, щоб висловлювання "most of his life" було вірним, за всіма правилами повинно бути "THE most of his life"
Іван
Для Абит: Most якраз правильно. Там типу: the most of - це найбільше, а most of - це як ’’більшість’’
Гость
Бред, most всегда с артиклем the
dictionary
Для Гость: Загляните в словарь и не будьте столь самоуверенны! http://www.oxforddictionaries.com/ru/определение/английский/most?searchDictCode=all
Коментувати
liudas9
Випускник звичайної школи має володіти іноземною на рівні В2, а не С1. Тому погоджуюся з тими, хто вважає, що ЗНО з англ. було занадто складним.
Абітурієнт
Дорогі друзі,я теж складав ЗНО з англійської мови цього року. Так,воно було досить складним,але для тих,хто,як на мене,володіє іноземною на рівні C1, зовнішня оцінювання виявилося б нормальним чи навіть легким. Проте мене як людину,яка не "завалила" тест ,обурює факт,що завдання спрямовані більше на увагу абітурієнта,ніж на його знання. Тому, вважаю: за твір(лист) варто ставити більше більше балів,адже саме використання мови на практиці показує дійсний рівень володіння нею,тож наша система оцінювання ще далека від ідеалу(
дмитро
Для Абітурієнт: так понимаю ,что в этом году Квит рещил что вузы должны остаться без бюджетников.Всех на платное загоняют
Абітурієнт
Це ще раз доводить,що в нас "краііна чудес",хоча,дай Боже,щоб реформи системи освіти дали хоча би якийсь позитивний результат
Светик
Полностью согласна! Сочинение может показать реальный уровень владения языком в большей степени, чем большинство тестовых заданий.
Коментувати
оксана
Для Арсен: Юначе, може твій рівень володіння англійською і неймовірний порівняно з іншими, яких ти тут учиш жити, проте рівень хамства, грубості, людиноненависті його значно перевищує. Краще мати низький бал із ЗНО, ніж бути таким "грамотним", як ти. Твій вокабуляр грубих, зневажливих, образливих слів та самозакоханість й цинізм теж заслуговують "високої" оцінки. Опам’ятайся, дитино, доки не пізно!!!!
Вера Vera
На думку нашого репетитора, це ЗНО з англ найскладніше за всі попередні роки. Цікаво, за косяки ЗНО з укр мови хтось відповів? хоч один чиновник поніс покарання за той каламбур що вони створили нашим дітям з укр?? ... чого очікувати з історії...((
Арсен
Для Вера Vera: Твій репетитор недоумок!! І взагалі до чого тут укр. мова?
Лилия
Для Арсен: мальчик, остынь! только неудачник бросается на всех не в силах стерпеть, что кто-то лучше!
Коментувати
катерина
Ужас. У меня 10 правильных.Выбрала просто так, но думала будет лучше.И репетитор не помог.Принесла роботу а она по другому ответила б.Жила там 5 лет.
Євген
ЗНО з англійської змушує дітей відчувати себе бездарами. Дані тексти не в змозі оцінити справжній рівень володіння мовою. Є багато дітей, які навчалися за кордоном та добре складали міжнародні мовні іспити, а зно чомусь не вдавалося скласти.
Антон
там вместо троеточия "for". Также задания, где питомцы были разрешены и проблемы с ногами, тоже 100% верный вариант? Это была проверка знаний или интуиции?
Антон
Скажите, пожалуйста. Это верно разве? He was also treated ... internet addiction. Не логичнее ли тут from? Сколько раз видел, что пишут, что treated from.. Having americanized - не верно? Но ведь это американизирование проходило промежуток времени, может Причастие 2 вида там и подходит больше, но ведь это не 100% неправильный вариант.
Анна
Для Антон: цілком згодна з вами. Але, на жаль, ніхто не буде переглядати відповіді...
Наталя
Для Антон:у англичан таблетки для головной боли,а не от нее.А Вы хотите кальку сделать.Так и лечение этой зависимости будет treat for
катерина
мой репетитор такого же мнения.Я тоже ответила from.А получается не верно.
Коментувати
Марічка Лабінська
Я завдання частини читання написала більш-менш нормально ( 3 помилки) а використання мови можна сказати завалила, вони були вкрай важкими. Разом у мене 12 помилок. Зате тема твору була нормальною, надіюся, за нього в мене буде хороший результат
Світлана
Дійсно, завдання важкі, невже укладачі тесту з англійської мови не врахували помилки укладачів тесту з української мови та літератури???!!! Шановні, опам’ятайтесь, тести здають не тільки діти зі спеціалізованих гімназій та ліцеїв, а й зі звичайних шкіл!!
Саша Кирилюк
Многие мои друзья и участники этого паблика недовольны ответом №40 в ЗНО по английскому языку (Americanized). По классическим правилам английского языка вариант ответа должен быть having americanized. Предлагаю всем желающим подписать эту петицию, чтобы этот ответ тоже признали правильным. Внимание: мы не хотим других лишать балла, мы хотим чтобы наш вариант тоже был признан. https://secure.avaaz.org/ru/petition/Igor_Leonidovich_Likarchuk_direktor_UCOKO_UCOYaO_Trebuem_peresmotra_otveta_na_zadanie_no40_v_teste_VNO_po_angliyskomu_ya/?nicVbjb
Укроп
Для Саша Кирилюк: Уважаемая абитуриентка, все-таки в 40-м пнкте правильный ответ - Americanized. Не спорьте, вы не правы. Ваш вариант с причастием 1 having подразумевает другой перевод, другое понимание предложения. Having, чтобы вы знали, придает значение завершенности действия, можно перевести как "после того, как..." ГДЕ здесь действие? С вашим вариантом получается путаница объекта действия с субъектом действия из-за отсутствия в англ. языке такой части речи, как деепричастие прошедшего времени (сказав, постороив, подойдя, увидя и т.д) Я не училась ни в Лондоне, ни Оксфорде или Гарварде, а просто много читаю на английском языке и преподаю в обычной школе. Будьте внимательны!
Беки Течер
Да, коллега, мы с Вами можем порассуждать и о завершенности действия, и о путанице субъекта с объектом, но для этого нужно иметь диплом о высшем лингвистическом образовании, быть специалистом, а не семнадцатилетним ребенком в состоянии стресса. Что касается содержания самого теста, то это- непрофессиональ ная стряпня с неуклюжими заданиями, бездумно выхваченными из интернета. Цель его не проверить знания, а унизить и растоптать труд учеников и учителей.
Владислав
Мабуть Ви, Бекі Тетчер, просто супер-пупер екстра-класа тестолог, якщо вважаєте, що цілком професійно укладений тест ЗНО з англійської мови - це стряпня. Може кините якесь посилання на Ваші "труды праведные" в галузі педагогічних вимірювань та конструювання тестів з іноземних мов. Подивимось, на що Ви здатні, а потім і будемо говорити про загублені душі учнів і вчителів.
Коментувати
Анастасія Ковальова
Завдання були край тяжкими, не для рівня середньої школи, навіщо так валити дітей!?
Ярослав
доброго дня, скажіть, чому відсутні таблиці переведення балів? Також, дайте відповіть: "коли вони з’являться?"