Osvita.ua ЗНО Відбулось ЗНО основної сесії з англійської мови
Відбулось ЗНО основної сесії з англійської мови

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з англійської мови будуть оголошені 11 червня

Відбулось ЗНО основної сесії з англійської мови

У середу 10 червня майбутні абітурієнти склали тест зовнішнього оцінювання з англійської мови. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад 80 тисяч майбутніх вступників.

Цьогорічний тест зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови складався з 43 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 120 хвилин. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту з англійської мови, дорівнює 56 тестовим балам. Власне висловлювання буде оцінене від 0 до 14 тестових балів.

Для визначення результатів ЗНО з англійської мови при всіх регіональних центрах оцінювання якості освіти будуть створені групи експертів, які після аналізу виконаних учасниками завдань тесту встановлять кількість тестових балів, що визначить пороговий бал тесту ЗНО з предмета. Абітурієнти, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників.

При оголошенні результатів ЗНО з англійської мови будуть оприлюднені відповідні таблиці за шкалою 100 - 200 балів.

Користуючись критеріями оцінювання тестових завдань, учасники тестування можуть розрахувати власний тестовий бал за виконання завдань ЗНО з англійської мови.

Завдання з власним висловлюванням будуть оцінюватися екзаменаторами. Пункти перевірки завдань із розгорнутою відповіддю мають завершити свою роботу не пізніше 18 червня. Про конкретну дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Публікація правильних відповідей на завдання тесту ЗНО з англійської мови відбудеться 11 червня у розділі Відповіді ЗНО.

Наступним предметом основної сесії ЗНО стане математика. Тестування буде проведено 12 червня.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Завдання частини "Читання" були дуже легкими, дуже мені сподобалися! А над "Використанням мови" довелося подумати, всі помилки у мене там. Тема для власного висловлення теж була дуже класна, тільки сподіваюся, що екзаменатори будуть не надто прискіпливі!
Марина
То что порог будет не высоким я сомневаюсь. Вы посмотрите по украинскому языку, все говорят, что в этом году самые низкие показатели за все годы прохождения ЗНО, а пороговый бал изначально был предложен 25 самый высокий за все годы сдачи ЗНО. Меня добивают те умники которые говорят, что нужно нанимать репетиторов. Учитель в школе получает за свою работу заработную плату поэтому он должен дать ученику знания, а не делать все для того чтобы потом его наняли как репетитора и при этом говорить: "Я объясняю все одинаково, кто не понял нанимайте репетитора". И я не говорю за слабую категорию детей. У меня ребенок тоже сдавал ЗНО, по тем ответам которые даны в Контакте, от результатов я в шоке, хотя учился хорошо.
равные СТАРТОВЫЕ возможности
Для Оксаны и других родителей. ЧТо тут поделать. Имеем страну "равных" стартовых возможностей. В союзе, когда ВСЕ ДЕТКИ учились по одинаковым учебникам и ОДНОЙ ПРОГРАММЕ стартовые возможности были разными. Теперь вот - "равные". Платите репетиторам. Ведь одни равные, а другие равнее
Оксана
Моя дочка навчалася у звичайній школі,тому англійську мову вивчала на базовому рівні.Тому мене дуже цікавить таке питання-чому діти які навчалися у звичайних школах і діти які вивчали англійську поглиблено ,тобто навчалися у школах з поглибленим вивченням англійської мови ,повинні здавати тести однакового рівня?Багато батьків наймають репетиторів.Так,у моєї дочки теж був репетитор,але тільки в 11 класі.Але для того щоб мати той самий рівень знань що і в школах з поглибленим вивченням англійської мови, репетитора потрібно було наймати починаючи з 5 класу.Вчителі теж наголошують на тому,що ЗНО з англійської мови для випускників звичайних шкіл є важким .А що думають з цього приводу випускники і їх батьки?Відгукніться,діти із звичайних шкіл і їхні батьки!Думаю,вам нелегко було сьогодні на ЗНО!
Людмила
Для Оксана: Очень тяжело было! Для школьного уровня это действительно сложные задания, по этому, я думаю, что все таки порог не будет высоким, так как это будет попросту не справедливо. Чтобы хорошо сдать эти тесты, одной школы (и даже репетиторов!) недостаточно, лексика сложная, я только сейчас поняла что там про прачечные
...
Тоді не потрібно було складати англійську. Є різні школи: з поглибленим вивченням математики, з поглибленим вивченням біології та хімії, з поглибленим вивченням української мови та літератури. І що тепер усім жалітися, чому не ту школу обрали? Ви самі виріуєте складати зно з англійської чи ні, це ж не примус
...
У мене є наприклад знайома з математимочного класу, у неї 9 годин математики на 5 годин фізики було на тиждень, ні фізики, ні математики вона не складає. вона для себе вибрала гуманітарний профіль. Є безліч знайомі, котрі складатимуть біологію та хімію, але при тому, що вчилися у звичайних школах, без природничного нахилу і так далі)
Коментувати
максим
у меня знакомые да и я сам плохо написали, но не думаю, что порог зделают 10.У пробного порог был 21.
Людмила
У меня всего 12 заданий правильных, полтора года занималась с репетитором + в школе 9 стояло, ДПА 10. Остается надеяться только на то, что пороговый бал 10 пставят
Галина
Жахлива якість друку зошита!Деякі слова неможливо було прочитати!
Ігор
Хто взагалі складав ці завдання?Знання мови - 40%,кмітливість - 60%

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!