10 червня відбудеться ЗНО з англійської мови

У середу для 80 тисяч абітурієнтів буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

10 червня відбудеться ЗНО з англійської мови

У середу 10 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови, яке завершить тестування абітурієнтів на знання іноземних мов.

Традиційно, абсолютна більшість вступників серед інших іноземних мов обрала для складання тест з англійської мови. Цього року тест з англійської виявили намір складати понад 80 тисяч абітурієнтів.

Метою зовнішнього незалежного оцінювання з англійської є виявлення рівня сформованості іншомовної комунікативної компетенції у випускників українських шкіл.

Завдання тесту поділені на різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимально можливий результат за виконання усіх завдань тесту з англійської мови дорівнює 56 тестовим балам.

Упродовж 120 хвилин учасникам ЗНО запропонують розв’язати 43 тестових завдання. Останнє завдання тесту передбачатиме створення власного висловлювання у письмовій формі за запропонованою комунікативною ситуацією. У відповідності до програми зовнішнього незалежного оцінювання, згідно з якою визначений зміст тесту ЗНО, обсяг письмового висловлювання має складати не менш ніж 100 слів.

Усі пункти тестування розпочнуть зовнішнє оцінювання 10 червня об 11-й годині. Учасникам ЗНО варто мати на увазі, що допуск до пункту тестування починається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього оцінювання.

Для допуску до пункту ЗНО обов’язково пред’явити: сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; документ, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні.

Увага! Учасники ЗНО під час тестування не можуть мати при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, що можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети та прилади.

З метою дистанційної підготовки до тестування учасники ЗНО можуть використовувати сайт ЗНО онлайн, на якому представлені всі завдання тестів зовнішнього оцінювання з англійської мови, що були запропоновані абітурієнтам Українським центром оцінювання якості освіти з часів запровадження незалежного тестування.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Що необхідно знати:

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
09.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів