Відбулось ЗНО основної сесії з німецької мови

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з німецької мови будуть оголошені 6 червня

Відбулось ЗНО основної сесії з німецької мови

У п’ятницю 5 червня абітурієнти склали тест зовнішнього оцінювання з німецької мови. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад три тисячі абітурієнтів.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з німецької мови у 2015 році складався з 43 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 120 хвилин. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту з німецької мови, дорівнює 56 тестовим балам. Власне висловлювання буде оцінене від 0 до 14 тестових балів.

Для визначення результатів ЗНО з німецької мови при регіональних центрах оцінювання якості освіти будуть створені групи експертів, які після аналізу виконаних учасниками завдань тесту встановлять кількість тестових балів, що визначить пороговий бал тесту ЗНО з предмета. Абітурієнти, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначатись за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників.

При оголошенні результатів ЗНО з німецької мови будуть оприлюднені таблиці за шкалою 100 - 200 балів.

Оголошення результатів тестування має відбутися після 16 червня. Про конкретну дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Публікація правильних відповідей на завдання тесту ЗНО з німецької мови відбудеться 6 червня у розділі Відповіді ЗНО.

Наступним предметом основної сесії ЗНО стане іспанська мова. Тестування буде проведено 8 червня.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
05.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів