Визначте свій тестовий бал з французької мови

Учасники ЗНО з французької мови можуть обчислити власний тестовий бал за виконання тесту

Визначте свій тестовий бал з французької мови

Скористувавшись сервісом сайту ЗНО онлайн учасники тестування з французької мови, що відбулося 3 червня 2015 року, можуть обчислити свій тестовий бал, отриманий за виконання завдань тесту.

Для цього учасникам ЗНО необхідно скористатися онлайн формою тесту та заповнити варіанти відповідей, які вони надали під час виконання тесту з французької мови.

Сервіс надає можливість визначити власний тестовий бал за виконання завдань закритої форми. Зазначимо, що виконання завдання відкритої форми оцінюватиметься екзаменаторами.

Сайт ЗНО онлайн використовує офіційні відповіді на тест зовнішнього незалежного оцінювання, опубліковані Українським центром оцінювання якості освіти 4 червня 2015 року.

Визначити тестовий бал з французької мови>>>

Як відомо, оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться після 16 червня. При оголошенні результатів ЗНО з французької мови буде оприлюднена таблиця переведення тестових балів у шкалу від 100 до 200 балів.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
04.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів