Відбулось ЗНО основної сесії з французької мови

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з французької мови будуть оголошені 4 червня

Відбулось ЗНО основної сесії з французької мови

У середу 3 червня абітурієнти склали тест зовнішнього оцінювання з французької мови. Для участі у тестуванні було зареєстровано 840 абітурієнтів.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з французької мови у 2015 році складався з 43 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 120 хвилин. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту з французької мови, дорівнює 56 тестовим балам. Власне висловлювання буде оцінене від 0 до 14 тестових балів.

Перевірка завдань із розгорнутою відповіддю триватиме до 11 червня.

Для визначення результатів ЗНО з французької мови при регіональних центрах оцінювання якості освіти будуть створені групи експертів, якими буде проаналізовано виконані учасниками завдання тесту та встановлено кількість тестових балів, що визначить пороговий бал тесту ЗНО з предмета. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначатись за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників.

При оголошенні результатів ЗНО з французької мови будуть оприлюднені таблиці за шкалою 100 - 200 балів.

Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде повідомлено додатково.

Публікація правильних відповідей на завдання тестів ЗНО з французької мови відбудеться 4 червня у розділі Відповіді ЗНО.

Наступним предметом основної сесії ЗНО стане тестування з німецької мови, що буде проведено 5 червня.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2015 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2015" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів