Фахівці обговорять реформу системи ЗНО

Восени відбудеться конференція, під час якої будуть обговорені питання реформування ЗНО

Фахівці обговорять реформу системи ЗНО

Наприкінці вересня в Україні буде проведено Міжнародну конференцію "Освітні вимірювання-2015. Реформування зовнішнього незалежного оцінювання: методологія, модель, основні складові". Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Сергієм Квітом.

Метою проведення міжнародної науково-методичної конференції є обговорення в широкому колі вітчизняних і міжнародних фахівців поточного стану та напрямів розвитку й удосконалення системи зовнішнього незалежного оцінювання в Україні.

Також наказом міністерства створений організаційний та програмний комітети конференції, до складу яких включено вітчизняних фахівців, науковців та освітян.

До 20 травня має бути затверджено план заходів щодо підготовки й проведення конференції. Відповідальними за організацію конференції призначено директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука та директора Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолія Анісімова.

Як відомо, цьогорічна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 24 квітня тестуванням з української мови і літератури, результати якого були оголошенні 13 травня. Зовнішнє оцінювання з інших предметів будуть проведені у червня після завершення навчального року.


14.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
DiX
Перейменують вивіску на Український Є Бальний Центр оцінювання вміння вгадування тестів без жодного правильного варіанта відповіді і, на тому, всі реФФорми закінчаться.
DiX
Скорочено УЁБ.
Коментувати
Volodymyr
Конференції треба проводити не у вересні, а вже терміново після оприлюднення усіх результатів ЗНО. Для того, щоб встигнути сформувати нову стратегію, ознайомити з нею суспільство і впровадити вже наприкінці серпня. Щоб потім під час навчального року нічого не змінювати!
Viktor
В этом году ребенок сдает ЗНО. Сразу все встает на свои места. «Дутые» медалисты не могут дотянуться до тех результатов, которые показывают обычные ученики. Все разговоры о купленных в школах оценках получают свое подтверждение. В школах ажиотаж, как натянуть «нужным детям» оценки. Все это видят дети, они растут на этом. Считаю, для того чтобы убрать эту коррупционную тему, результаты школьного аттестата при поступлении в ВУЗы должны учитываться по самому минимуму. По крайней мере, пока не победим коррупцию. Сразу уточняю, что у нас хороший средний балл. Раньше я не вникал в этот вопрос, но сейчас понимаю, для обычных, нормальных ребят ЗНО дает реальный шанс конкурировать при поступлении с детьми «крученых» родителей. Я 1000% за ЗНО.
Олекса Позняк
Лікарчукові друзі, куми , свати оформлять полний одобрямс великому зношнику і гнівно засудять лінивих , непрофесіних , корумпованих учителів Навіщо її збирати, ми результат уже знаємо
1
М-да, після того як лікарчук провалив підготовку тестів та злив ЗНО в унітаз, він і далі готує конференції та керує. Це плювок міністерства на всіх українців.