Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
катя
Якщо правильно відповіло хоча б 3 учнів, то питання мають право на існування. Для чого ЗНО, якщо найрозумніші не можуть проявити себе. Так і має бути: завдання всіх рівнів, а вже хто яку сходинку заслужив. Питання ні в якому разі анулювати не можна. Не може бути так, щоб медаліст, який поступає на матфак мислив так творчо як той, що йде на журналістику. Це якраз і видно із запропонованих завдань. Так і має бути.
Вера Vera
Для катя: Скоріше "правильно" вгадали.
катя
Ймовірність вгадування 1:3, так що задля двох варто такі питання давати. Інакше як талановиті мають показати переваги??? Аналогічно, якщо з математики розвяже 2 учнів найскладнішу задачу, то виходить її не треба давати? Повторюю: це ї є та можливість, коли можна показати, що ти в чомусь кращий!!!!!!!
Пенсіонерка
Для катя: Ймовірність вгадування 1:4, бо до кожного з цих питань одна правильна відповідь та три дистрактори (за умови, що там є однозначно правильна відповідь, в чому особисто я не впевнена). Звичайно, ті, хто йдуть на журналістику, не мислять так творче, як здібні математики. "Однажды у знаменитого Гильберта спросили, чем занимается один из его студентов. "Он теперь пишет стихи, для математики у него слишком мало фантазии”,-последовал ответ". Я згодна з Вами, що вилучати треба тільки ті завдання, правильної відповіді на які тест не містить, всі інші залишити, не беручи до уваги кількість випускників, які на них відповіли.
Коментувати
Олена
Згодна з Юлією, потрібно було даний текст дати для поглибленого рівня, а для базового підійшов би текст з поглибленого, до нього можна було б підібрати нормальні адекватні питання, а не філософскі, які можна трактувати неоднозначно
неважливо
Для Олена: інколи стає страшно, а інколи - смішно від безсилля "маленької людини", яка живе в провінції і не мислить високими філософськими категоріями щохвилинно, як наші високопошановані професори...вони укладають програми, пишуть та рецензують підручники і не розуміють, що учень-це МАЙБУТНІЙ студент, який ще МАЄ ТІЛЬКИ опанувати філософські категорії та отримати ГРУНТОВНІ філологічні знання у вузі,МАЄ ЩЕ навчитися робити глибокі аналізи худтексту на рівні архетипів, філософії, стилю, автобіографічності, історизму, фрейдизму і т.п. ...Складні тести ЗНО - це просто "високопримітивна" форма виживання ВИСОКИХ УЧЕНИХ, і намагання СТВОРИТИ перепони для випускника, бо треба скоротити сотні вузів. Ото й уся правда життя.
Коментувати
Yuliia
Якщо автори статті вважають, що "Завдання до тексту «Маленький шлях – не для людей» розраховані на те, щоб їх змогли виконати лише найкраще підготовлені учасники", то і потрібно даний текст було вносити до поглибленого рівня ЗНО з української мови та літератури. Окрім того, сама авторка тексту не була згодна з тими питаннями і наданими на них "правильними" відповідями, що внесені до ЗНО.
ирина
"З щирою повагою до всіх випускників" звучить зловтішливо."Щира" вам подяка !Цікаво,чи хтось із близьких людей авторів цієї статті здавав зно 2015?
Анна
Для ирина: Якби їх діти здавали, то вони розписали б усе з дочністю до навпаки, аргументуючи так само впевнено
Коментувати
рина
То виходить,що дітей у школах не навчили думати ? Але текст-філософський ,а питання -дебільні!
Елена Матолыга
Результати єкспрес-аналізу http://osvita.ua/doc/files/news/469/46905/ex_ukr.pdf , доводять ,що тільки на питання №33 більшість дітей змогла відповісти,як ви вважаете правільно. І це аналіз лише 5 тестів. А помилок у всьому тесті, як пишуть у статтях інші фахівці, доценти і кандидати філологічних наук, якнайменше 7!!! То що треба вірити тількі вам,а інші профани?
Катя
То що, я не зрозуміла, автори вважають що питання хороші, відповіді на них дати просто, а це діти тупі і не можуть логічно мислити? Експрес-аналіз показав, що переважна більшість учасників ЗНО відповіли не правильно. Чи питання такі, що на них просто відповісти докторам наук? Дуже неприємно буде,якщо винними зроблять дітей замість того, щоб визнати свої помилки.
makarela
Все так называемые правильные ответы притянуты за уши. Точно так же можно обосновать ещё пару-тройку не менее правильных ответов. Вопросы из разряда "А как думаете Вы?" У каждого есть своя точка зрения, и нужно с ней считаться. А посему, уважаемые господа, спор здесь не уместен. Просто уберите текст из ВНО - на результатах это никак не отобразится.
Любасік
Для makarela: а хто поверне витрачені півгодини на той текст? Просто зробити вигляд, що 29-33 не було? Моя подруга не встигла дописати твір-роздум. І що ті 5 балів за аналіз в порівнянні з 20 за твір?... Сумно через те, що всім начхати. Згодна з Вами, що у кожного своя точка зору на цей текст і в кожного можуть бути свої відповіді. =(
абитуриент
Для makarela: что значит уберите-на результатах это не отобразиться? Я ответил на 3 вопроса из текста,но сделал 2 ошибки в других вопросах,а тот кто сделал ошибки только в тексте не пострадает,а я теряю свои законных 3 балла.Это справедливо?Мы были в равных условиях на ЗНО,вот пусть каждый и получит то, что заслужил.
Коментувати
Маша
Зараз можна вже писати, що хочеш, аби тільки не признавати свою вину за "завалене" ЗНО.Невже Вас не дивує, що така кількість дітей по Україні відповіла неправильно на одні і ті ж самі завдання? Будьте хоробрими і визнайте вже помилку перед всіма випускниками 2015 року. А щодо аналізу тексту : не порівнюйте випускника 11 класу з доктором та кандидатом філологічних наук - це просто смішно