Osvita.ua ЗНО ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання)
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
абитуриент
Уберите или добавьте детям 2 балла. Вам что штаны они зажмут?!!!!
Геннадий
Для абитуриент: а если в магазине 2 грн. не хватает, пусть продавец из своих доложит. Штаны не зажмут?
абитуриент
Ответил тот, кому штаны и жмут.
Геннадий
Тому, кто мелочь по карманам будет тырить, чье будущее - тюрьма за грабеж.
Коментувати
Віталій
Пишіть відгуки на українській мові,я російської не вивчаю.Ваша думка правильна,але,я вважаю,що для тих,хто здав ЗНО гірше,додаткових п’ять балів за спірні завдання відіграють ДУЖЕ ВЕЛИКУ РОЛЬ,до того ж не всі такі розумні як ваш син і треба розуміти інших.
Scheletro
Для Віталій: російської ти може й не вивчаєшь, но всё-таки живёшь в двуязычной стране. Имей уважение к своим согражданам.
Крістіна
Scheletro, за Конституцією України мова у нас одна - українська, а ті хто виступають за двомовство чемодан-вокзал- Россия Поважайте мову країни, в якій мешкаєте!
Пенсіонерка
Для Віталій: А українську вивчаєте? Не схоже, інакше би писали "відгуки українською мовою", а не "на українській".
Коментувати
Макс
Тести нормальні. Відмінити потрібно лише завдання 31,32 , що стосуються комашок, бо там відповідь однозначно дати неможливо. Надіюся, що експерти прислухаються до думки автора.
принтер
Тесты АБСОЛЮТНО простые. Пускай комашки подвели - допускаю. Все остальное - легко проходится теми, кто УЧИЛ! Решили делать проще? Ну так одебиливайте дальше нацию. Мой ребенок дал тольео 5 неправильных ответов - нормальный результат. (3 - из комашек))) Я не в претензии)
Рыбка
Для принтер: Тести дійсно недбало підготовлені, а відповідальні особи мають понести відповідальність.
Анна
Відповідь на п.9. ЗНО в такому вигляді - це спосіб тримати в покорі вчителів. Судячи з минулорічної прес-конференції Лікарчука, саме вони винні в тому, що діти не показали рівень знань, який відповідає річним оцінкам. Тобто - оцінки ті виставлені за гарні очі, гроші, сало чи ще щось. Кишенькові "експерти" Лікарчука ще ЖОДНОГО разу не визнали своїх помилок. Недолугі тести як інструмент загнуздання вчителів - такий собі оригінальний опір системи, яка кишить роздутими до неможливості навколоосвітніми кадрами. Над кожним учителем стоїть купа методистів, інспекторів і перевіряючих різного рівня, які повинні навчати, повчати, перенавчати, вдосконалювати, атестувати, вимагати звітів по конкурсах, олімпіадах, робити чергові й позачергові зрізи знань тощо. Їхнє існування доцільне лише тоді, коли вчитель - упосліджений, недосконалий, нічого не вміє і кожні п’ять років повинен відбувати ідіотські курси і проходити принизливу (у більшості навчальних закладів) процедуру атестації.
Анна
...продовження Реакція Лікарчука й компанії буде прогнозованою: "Якби ви вчили так, як треба...". Сама процедура ЗНО однозначно повинна існувати, навіть при всій недосконалості принципів тестування. Ніколи не забуду, як на вступному екзамені до Київського університету викладач відкрито заявив мені, наївній провінційній відмінниці: "Дівчинко, Ви що, справді без грошей надумали вступати? Нате Вам "трійку" і їдьте додому." Мою дитину ЗНО захищає від таких випадків. Але не захищає від свавілля маніпуляторів, які зубами тримаються за свої посади, цинізму безіменних "спеціалістів" і "експертів", які жодного дня не працювали в школі або втекли звідти на теплі місця методистів і освітянських начальників. А хто ,крім нас, батьків і вчителів, захистить дітей? Справді, пани б’ються - а з холопів клоччя летить. Але чинити так з дітьми й вчителями - верх неподобства.
Коментувати
Геннадий
Сколько людей столько и мнений. Самые бестолковые эксперты украинские. Их так и называют - ЭКСПЁРДЫ. Даешь дураков в ВУЗах!!!
Виталий
Я считаю неоднозначными только задания из текста, и то 31-32
Рыбка
Для Виталий: Лікарчуку вже час на відпочинок. Хто тепер понесе відповідальність за психологічну травму дітей?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!