Osvita.ua ЗНО ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання)
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ха!
Люди,спросите у ликарчука,где порядок проведения зно в 2015 году?должно быть постановление кабмина!его нету!все это зно незаконно!!!!!!!!
Наталія
Сьогодні до школи, де навчається моя дитина, повинно приїхати ТБ. Адміністрація школи та вчителі української мови та літератури наполягають на тому, щоб діти говорили про ЗНО лише позитивні думки, що ніби все пройшло добре, завдання відповідали програмі і т. п. І це ті вчителі, які ще вчора критикували цей самий тест! Учні бояться "підставити" вчителів і зроблять так, як від них вимагають. Так що дивіться сьогодні чесні новини країни, яка намагається бути європейською.
Бондар Вадим
Шановний авторе, у ФейсбуЦІ, а не у Фейсбуку ))
An Answer
Для Бондар Вадим: Фейсбук – іменник чоловічого роду без закінчення, тобто це ІІ відміна (відповідно до § 44 правопису), тверда група. Парадигма відмінювання таких іменників наведена у § 46 правопису. Нас цікавить місцевий відмінок, бачимо там: на робітникові/робітнику, сталеварові/сталевару, тобто й у "Фейсбуку" (закінчення "-ові" зазвичай мають назви істот).
Коментувати
Вера Vera
Потрібно не лише анулювати блок завдань 29-33, а й покарати чиновників з УЦОЯО разом з їх керівництвом в особі пана Лікарчука. Бо за наші з вами гроші вони просто знущаються над нашими ж дітьми! Все в них "через пень колоду", а наші діти для них "комахи піддослідні".
галина
Потрібно зарахувати всім дітям по 5 балів, оскільки всі варіанти поданих відповідей мають право на існування, до того ж діти змарнували багато часу на цей текст
Scheletro
Для галина: не надо сказок рассказывать! Правильные ответы - логичны. Если у вас отсутствует логика, то это ваши проблемы. Из-за вас не должны страдать другие.
галина
У чому логіка: що люди розумніші за комах? Яка глибина думки...
Коментувати
мама випускника
Ні, вилучати всі 5 питань не можна. Достатньо вилучити 2 спірні питання, тому що на 29, 30, 33 питання відповіді за текстом дати можна. А взаглі повної справедливості не буде. І якщо вилучити дані питання, і якщо залишити все як є. Потрібно ретельно проаналізувати всю базу завдань для проведення ЗНО, щоб надалі таких казусів більше не було.
Олекса Позняк
Більшість трієчників навіть не читали тестів а тупо поставили галочки та й пішли. Для чого було витрачати на них гроші?Кредитів мало набрали? Та це ж для лікарчука для його красного словца.Щоб завтра вийшов на трибуну і розказав які погані учителі васю не навчили.Він повзає по класу рачки і гавкає а ви повзайте за ним слідом і учіть, учіть. Чи можна напоїти коня як він не хоче? До водопою можна притягнуть а от напоїти навряд
DiX
Для Олекса Позняк: В народі побутує думка, що якщо учень повзає по класу рачки і гавкає, то в цьому винний учитель , який не може навести порядок на уроці. Але Ви абсолютно праві. Все-таки учитель повинен навчати дітей, а не дресирувати собак.
Олекса Позняк
Та якби він тільки у мене повзав тоді да. У колеги взагалі на уроці роздягнувся догола, правда потім плавки надів. Чому? жарко, каже .
Коментувати
Натэл
А где были эксперты раньше? Почему машут кулаками после драки?
Абітурієнт Абітурієнтович
Завдання з фразеологізмом Через пень колоду, на мою думку, теж не коректне. Такого фразеологізму в укр. мові не існує, це дослівний переклад з мордорської( російської).
катерина
Для Абітурієнт Абітурієнтович: цілком вірно, це російський фразеологізм. Невже українська мова бідніша на фразеологізми...?
висТ
мОРДОР - ЭТО ОДНА ТВОЯ ИЗВИЛИНА, И ТО - НИЖЕ СПИНЫ
hela
Для Абітурієнт Абітурієнтович: "валити через пень колоду" - это украинский фразеологизм
Коментувати
Аліна
Потрібно бути справедливим, і ретельно підбирати завдання для того шоб перевірити наші знання, а не вмінняя філософствувати! У тестах дуууже багато помилок, ми учні надіємося на ваш позитивний відгук до нас, адже зараз у багатьох із нас вирішуються долі!
Са Chornyy
Для Аліна: яка там доля, що за штампи? Вмійте відстоювати свої права, коли вони порушені, ніхто за вас ніц не буде робити, - це життя!
Коментувати
Виктор
Присоединяйтесь к группе - она посвящена данной теме. Вместе мы сила!!! https://vk.com/public92828112
Виктор
Присоединяйтесь к группе - она посвящена данной теме. Вместе мы сила!!! https://vk.com/public92828112
катерина
Насправді невдоволених випускників набагато більше, однак у багатьох дітей з сільської місцевості немає можливості вільного доступу до Інтернету, щоб висловити своє обурення
Са Chornyy
Для катерина: у багатьох - це в скількох, щомісяця доступ до мережі отримують нові терени, але статистики немає. А хіба абітурієнти з міст гідно захищать свої права. маючи доступ до мережі? Поскиглять, - та й усе((... Батьки теж мовчки їдять те, що дає наша школа, - тому вельми цікаво, чи прийдуть зміни і притягнуть винних, чи й надалі тихо клястить все на світі, лишень не себе!
Коментувати
галина
Але ж є дуже багато дітей із математичним мисленням, вони можуть не знати тонкощів укр мови, а бути геніальними математиками і фізиками. Тоді з огляду на поріг здав-не здав + неадекватні завдання, куди подітись цим дітям, на смітник, як непотріб? Схаменіться, панове Квіт і Лікарчук
Олекса Позняк
Для галина: Ооооооой як правильно!!!!!!!!
An Answer
Ті, що генії математики і фізики, пишуть тести з цих предметів на 200 балів, і цим "перекривають" мову. І все у них добре. Я навчаюсь в КПІ, маю чимало друзів на різних факультетах, у тому числі й на тих, де конкуренція надзвичайно висока. Тож я знаю, про що кажу. Генії на смітнику не опиняються, а успішно навчаються в найкращих університетах. А мову таки треба знати якомога краще, особливо представникам "інтелектуальної еліти" України. Їм же ще писати дисертації, на конференціях виступати. А при цьому важливо не осоромитись своєю "темнотою".
VVV
Для An Answer: Повністю підтримую! Дуже приємно читати Ваші коментарі.
Коментувати
Mariana
Україна ніби прямує в Європу, але Міністерство освіти дозволяє собі знущатися над дітьми, давати текст із запитання, які суперечать здоровому глузду. В Європі немає постійних змін в освіті, в екзаменах.ЗНО має багато плюсів, але на даний рік мінусів занадто багато. Здається, що з кожним роком зовнішнє оцінювання ускладнюється, але для чого? Невже всі школи можуть надати учням стільки знань? Я в цьому дуже сумніваюсь...а завдання до тексту потрібно вилучити, тому що воно не має ніякого відношення до знань з української мови.
Jarenka
Для Mariana: Та проблема не в рівні знань, а в коректності завдань! З такими завданнями, як не вчи дітей, результат буде один - негативний
Коментувати
Jarenka
Якби ж то, пане Богдане, Вас почули! Цьогорічні випускники стали жертвами багатьох непродуманих кроків МОН. По-перше, їх обікрали. Так-так, саме обікрали! Бо як іще можна назвати скорочення часу на підготовку до ЗНО з української мови та літератури (найважливішого!) аж на місяць, а часу, відведеного на виконання завдань, на 30 хвилин?! По-друге, ДПА у формі переказу замінили форматом ЗНО без внесення змін до шкільної програми з української мови. По-третє, підготували, м’яко кажучи, недосконалі тестові завдання для ЗНО. І що ж? А як завжди! Рука руку миє.... Міністерство не поспішає карати винних, бо це означало б визнати й власну непрофесійність. Значно простіше перекласти згодом вину на шкільних учителів, мовляв, не навчили. А постраждають діти! І, що важливо, розумні діти, ті, які не вгадували відповіді, а думали.
Са Chornyy
Для Jarenka: Ніц страшного, левова частина наших вузів продукує таких укладальників, яким гріш ціна на ринку праці, тому нехай вступають у вузи європейських країн, - це і буде наш поступ в Європу, а тут якось там буде))).
Коментувати
Мирослав
У 31 питанні є кілька правильних відповідей, а в 32 жодної правильної. Думаю що автор якраз навпаки хотіла показати у своєму тексті що люди не розумніші за комах, недарма вона каже в кінці тексту, що добре не бути людиною. Будьте справжніми людьми і зарахуйте 2 бали за ці спірні питання всім дітям.
V.L.
Для Мирослав: У тесті не запитувалося, хто розумніший - люди чи комахи. Там зовсім інше питання. Потрібно уважно читати завдання.
Коментувати
Степан
-Випускники не повинні стати заручниками цієї ситуації!!! -Міністр освіти має вжити термінові заходи!!! або подати у відставку разом з Лікарчуком!!! -Правоохоронні органи мають визначити винних осіб!!! За що штат УЦОЯО отримує зарплату, невже за таку роботу треба ще й платити!!! -При відсутності вищенаведеного звернутися письмово до ПРЕЗИДЕНТА як гаранта Конституції України!!!
учитель
Для Степан: А що, Лікарчук вже подав у відставку???...
Jarenka
Ні. Лікарчук - людина без честі й совісті. Він тепер зневажливо відгукується про вчителів, які, всупереч усім "ляпам" МОН, все ж таки готували дітей до ЗНО.
Са Chornyy
допоки не буде відповідальності - ніц не буде!
Коментувати
Небайдужий
З яких це пір галичани стали ще й експертами з української мови ? "Тримаймося купи" - надзвичайно по-українськи
Игорь Сергеевич
Для Небайдужий: встречный вопрос-кто дал право УЦОЯО устанавливать порог здавнездав?я опекун гениального химика 11 классника.вот переживаем ,что может не здав украинский и дальше не допустят.доколе этот камуняцьки методы фильтра будут? пусть ВУЗ виришуе кого им брать
Са Chornyy
Хіміки не потрібні нашій країні, - занадто вумні, Вам шлях в інші країни!
Зобків Наталія
Для Небайдужий: Ви й тут ділите українців!!! Скільки можна!!! Літературна мова на всіх тренах України однакова! Про таких, як ви, у народі кажуть: як не вкушу, то хоч погавкаю. А слово "купа" є багатозначним: має пряме та переносне значення!
Коментувати
Alissa Zac Sereduk
ось ще одна думка https://www.facebook.com/riaboshapka/posts/974619552583410?hc_location=ufi а ось шанований мною пан Шлинчак написав тест ЗНО з укр мови та літератури https://www.facebook.com/viktor.shlinchak?fref=ts
Виталий Марченко
Вся система образования у нас бестолковая соот. и программа ЗНО также!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!