ЗНО-2015: новації та розрахунок бала (відео)

Як змінилася система зовнішнього оцінювання у 2015 році: нововведення та розрахунок бала

ЗНО-2015: новації та розрахунок бала (відео)

Основні нововведення у системі зовнішнього незалежного оцінювання, секрети розрахунку порогового бала ЗНО і як позначиться на вступі зменшення кількості вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
26.03.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Sasha
Скажи пожалуйста, может ли ученик ездить по ученическому во время ЗНО? есть документы которые это подтверждают или опровергают?
Blacksed
я согласна с тем что сначала надо повысить уровень подачи знаний в школах и только потом менять правила сдачи ЗНО!
Параллельно.
Для Лена: всё необходимо проводить параллельно. Образование на высокий уровень и ЗНО, как проверку соответствия уровня выставленных учителем оценок и уровня реальных знаний выпускников. Если выпускник показал низкий уровень знаний на ЗНО, пусть винит в этом своих учителей, которые просто обманули его.
Лена
Хочеться щось зробити таким міністрам! Бо все робиться проти дітей. Шкільну освіту виведіть на потрібний рівень , а потім вимагайте знань на зно!!!!!! Не давати можливості навчатися далі! Чого цим добиваються?? Дівчат на панель , а хлопців до армії чи міліції???В кращому випадку! Країна міністрів- ідорасів!
уровень развития
Для Лена: Обб уровне Вашего развития говорят употребляемые Вами выражения. Это- постсоветское развитие личности. Замечательно!
Олена
Який-який "набагато складніший за ЗНО" тест складала донька міністра? І чому не складала ЗНО, бо не навчатиметься в Україні? Тож Квіт над власними дітьми не проводить експериментів, для цього є чужі.
Коментувати