УЦОЯО припинив реєстрацію абітурієнтів на ЗНО

Регіональні центри оцінювання якості освіти не розглядають документи, які надіслані після 20 лютого

УЦОЯО припинив реєстрацію абітурієнтів на ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили про припинення реєстрації абітурієнтів, які надсилають реєстраційні документи для участі у ЗНО після 20 лютого за винятком осіб, які проживають на неконтрольованих територіях.

"У зв’язку з тим, що 20 лютого о 23 год 59 хв завершується реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року (за винятком осіб, які проживають чи проживали на територіях, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження), Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що припиняється реєстрація абітурієнтів, які вперше уводять дані до реєстраційної картки", - йдеться у повідомленні УЦОЯО.

У центрі зазначають, що реєстраційні документи, надіслані після 20 лютого регламентними комісіями регіональних центрів оцінювання якості освіти розглядатися не будуть. Дата відправлення визначатиметься за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Також в УЦОЯО повідомили, що особи, яким відмовлено в реєстрації, до 6 березня можуть повторно надіслати реєстраційні документи до регіональних центрів, усунувши причини відмови.

"Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 1 квітня, а в разі зміни рівня складності завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури – до 6 березня 2015 року", - повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
24.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Є!Бали
Краще б УЦОЯО припинив свою діяльність!!! Менше затрат, коррупції, взяток...
N
А вопрос льготного и внеочередного зачисления никого не смущает ? Государство таким образоом делает вид, что решает проблемы определенных групп населения, а на самом деле обеспечиавает страну не квалифицированными специалистами.
Абітурієнт
Як саме виглядає процес зміни предмету? Чи потрібно повторно відсилати анкету та копію паспорту до регіонального центру оцінювання якості освіти?
Валентина
А якщо зареєструвалися в електронному вигляді 20 02, а пакет документів надіслано зі штампом від 02 03 15, то , що неприйнято
Ольга
Чи можна змінити предмет і якщо можна то до якого числа?
Info
Для Ольга: Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 1 квітня
Коментувати