Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anna
Згодна з Лікарчуком. З сертифікатами 2008 року так можна щороку перевступати, авось пощастить і візьмуть. Результати мають показувати актуальні знання, а не 5 років тому написав аби-як на 140 балів, поки 5 років щороку перевступав, то і середнє арифметичне забув і плювати як ця людина буде вчитись у ВНЗ і який з нього фахівець вийде.
Smile
Я вважаю,що справедливо буде залишити дійсними результати минулих років,оскільки якщо взяти до уваги випускників минулих років,які помилилися у виборі своєї професії і зараз навчаються на першому курсі-у них немає можливостей багато готуватись до нових тестів,бо їм потрібно ще й вчитись в цей час у вузі,то чому вони не можуть використати свої минулорічні результати?
Назар
Придурки, що тут сказати. Невже абітурієнтові, який дійсно володіє відповідними знаннями для вступу важко буде виділити кілька днів для здач екзаменів? А якщо знаннями він не володіє, то якого хрена тоді поступать?
Петро Мороз
Для Назар: Щоби навчитися з "хрену" робити гірчицю...
Коментувати
Катюха
Про всяк випадок (бо бачу, що шановна людина не в курсі) щоб поступити до "бурси", як Ви, шановний Пане Лікарчук, виразилися не потрібен сертифікат ЗНО.
Anna
Для Катюха: Може, той хлопець бурсою назвав поганенький університет чи коледж.
Александр Погребняк
Саме так
Коментувати
Ольга
Абсолютно не згодна з тим, що здавати ЗНО можна тільки в рік вступу. Здати ЗНО після закінчення школи відразу - це одна справа. А як бути дитини, яка не поступила минулого чи 2 роки назад, бо не пройшла по балам, рік чи півтора училась в ПТНЗ (професійно-технічний навчальний заклад) і знову хоче поступати? Здати ЗНО навіть через рік після школи - бали будуть нижче, відповідно і можливість вступу теж. Тому здати ЗНО один раз - це нормально. Людина може і через рік, і через три після закінчення школи пробувати поступати. І інакше, як бути з правом людини на здобуття освіту? Згідно нинішнього положення справ його позбавлені всі, хто закінчив школу навіть у 2014 році.
Назар
Для Ольга: Якщо ви боїтесь провалить ЗНО, то нащо поступать? Нащо такі спеціалісти? Повторюйте матеріал, і ніяке зно не страшне.
Smile
підтримую Ольгу
Ольга
Шановний Назар, я не боюся поступати по тій причині, що маю вже вчений ступінь. А боюсь я за таких як Ви. Дай Бог вам стати таким же спеціалістом, як я
Коментувати
Світлана
Припускаю, що в одного з авторів законопроекту, який-небудь родич з торішніми сертифікатами вирішив вступити до ВНЗ в цьому році. Тому й пхають цей закон.
Premier
Маразматик опять про спортсменов заговорил))))Это блин две большие разницы!Умственная работа и физическая!Так что сертификаты будут одноразовые!!!!!!И если ты мужик после принятия этого закона ты пошуруешь в отставку!!!!!
victor
Для Premier: давайте посмотрим на "умственная и физическая" иначе. Проводится чемпионат по шахматам. Чемпион этого года становится пожизненным чемпионом, даже не подтверждая собственного уровня, если в следующих чемпионатах НИКТО не набирает баллов, больше него. Это сравнение умственной работы спортсмена - шахматиста и физической работы спорстмена-легкоатлета
Коментувати