Реєстрація на ЗНО абітурієнтів з зони АТО

Особливості реєстрації для участі у ЗНО абітурієнтів з неконтрольованих територій

Реєстрація на ЗНО абітурієнтів з зони АТО

Абітурієнти, які проживають на територіях, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, і які бажають узяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні мають надсилати свої реєстраційні документи до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, що розташований у Словʼянську.

Про це йдеться у роз’ясненні Українського центру оцінювання якості освіти щодо участі у ЗНО абітурієнтів з зони АТО.

В УЦОЯО зазначають, що для абітурієнтів, які проживають на територіях неконтрольованих органами державної влади, створено можливість сформувати реєстраційну картку та надіслати реєстраційні документи до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, який розташований за адресою: вул. Добровольського, 1, м. Словʼянськ, 84100. У цьому ж регіональному центрі можна отримати Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційні матеріали.

Також у Центрі оцінювання зауважують, що під час формування реєстраційної картки майбутні абітурієнти з числа мешканців територій, непідконтрольних українській владі, можуть обрати Донецький або інший регіональний центр, на території якого зможуть пройти зовнішнє незалежне оцінювання.

Процедура та умови проведення реєстрації осіб (у тому числі жителів Донецької та Луганської областей), які братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, залишаються незмінними.

Детальну інформацію щодо реєстрації охочих узяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні можна дізнатися за наступним посиланням та за телефоном інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти (044) 486-09-62.

Освіта.ua
17.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Пелагея
Абсолютно согласна!!!!! Хватит законами крутить за 2 месяца до ЗНО! Займитесь реальными проблемами реальных детей! Прекратите делать вид, что можно учиться и регистрироваться на экзамены во время боевых действий!
Пелагея
Абсолютно согласна!!!!! Хватит законами крутить за 2 месяца до ЗНО! Займитесь реальными проблемами реальных детей! Прекратите делать вид, что можно учиться и регестрироваться на экзамены во время боевых действий!
irra
а КАК вЫ СЕБЕ ПРЕДСТАВЛЯЕТЕ ДОБРАТЬСЯ ДО сЛАВЯНСКА, ЕСЛИ ВСЕ ДОРОГИ ПЕРЕКРЫТЫ И ИДУТ МАССИРОВАННЫЕ ОБСТРЕЛЫ! сЛАВА бОГУ, ЧТО МЫ УСПЕЛИ СДЕЛАТЬ РАНЬШЕ, НО У ОДНОКЛАССНИКОВ- ПАНИКА, НИКУДА НЕ ВОЗМОЖНО ВЫЕХАТЬ, ВЕЗДЕ СТРЕЛЬБА И БОМБЕЖКА!!! дА И ЗАНЯТИЙ ВО МНОГИХ ШКОЛАХ НЕТ- абсолютно НЕРАВНЫЕ ПРАВА ДЛЯ НАШИХ ДЕТЙ+ ОЧЕНЬ БОЛЬШИЕ ФИНАНСОВЫЕ РАСХОДЫ ДЛЯ РОДИТЕЛЕЙ