Реєстрація учасників на пробне ЗНО завершується

У 2015 році абітурієнти зможуть скласти пробне ЗНО з української мови, а також ще з одного предмета на вибір

Реєстрація учасників на пробне ЗНО завершується

Регіональні центри оцінювання якості освіти 15 грудня завершують реєстрацію учасників для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році.

Участь у пробному тестуванні надає абітурієнтам можливість ознайомитися з процедурою проведення основної сесії ЗНО.

Під час проведення пробного тестування будуть враховані зміни у процедурі зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема абітурієнти матимуть можливість обрати для виконання завдань з української мови і літератури, а також математики тести двох рівнів складності: базового та поглибленого.

Також, за бажанням, учасники матимуть можливість скласти пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики та хімії мовами національних меншин.

Пробне тестування традиційно буде проведено у березні впродовж двох сесій.

21 березня відбудеться пробне зовнішнє оцінювання з української мови і літератури. Як відомо, тест з цього предмета у 2015 році складатимуть усі випускники шкіл, а його результати одночасно враховуватимуться як державна підсумкова атестація.

Відповідно, пробне тестування з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також англійської, французької, німецької, іспанської та російської мов відбудеться 28 березня 2015 року. Кожен учасник може взяти участь лише в одному із тестувань, що проводяться 28 березня.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування в усіх регіонах України становить 89 грн.

Реєстрація учасників здійснюється дистанційно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для реєстрації необхідно заповнити на сайті форму заяви, роздрукувати заяву на пробне ЗНО з кодом та паролем персональної сторінки і квитанцією на оплату та здійснити оплату протягом 7 робочих днів в установах будь-якого банку України. Підтвердженням факту реєстрації на пробне ЗНО є оплачена квитанція.

Для кожного учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання на веб-сайті регіонального центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО".

Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки після 3 березня 2015 року.

Абітурієнтів Херсонської області тимчасово обслуговує Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти. Реєстрація абітурієнтів для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні завершиться 15 грудня 2014 року.

Для початку реєстрації відвідайте сайт регіонального центру оцінювання якості освіти на території обслуговування якого ви бажаєте скласти тести пробного зовнішнє незалежне оцінювання:

Для отримання інформації щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у 2015 році приєднуйтесь до групи абітурієнт ВКонтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1997
Чому не працює Івано-Франківський регіональний центр оцінювання?
Faks
Если в прошлом году закончил школу, а в этом году хочу поступить в ВНЗ, то я должен сдавать ДПА или нет ? И если я нахожусь в зоне АТО, то я могу поехать в другой город и сдать там ЗНО ?
Валентина Василівна
До речі, дитина здала ЗНО добре і без пробних тестів. Наразі навчається в університеті на бюджетному місці. Так що, люди, не марнуйте ні часу, ні грошей на пробні ЗНО!
Otto
Для Валентина Василівна: Не дуже розумна рекомендація. Дитина на пробних тестах зможе змоделювати реальну ситуацію справжнього ЗНО, реально оцінити свій час на розв’язування завдань, психологічно адаптуватись до умов ЗНО. Одного пробного тесту вистачить, з того предмету, якого найбільше боїться. Ми так робили, пішло на користь, дитина була задоволена.
Коментувати
Валентина Василівна
А що робити з тим, коли дитина не відвідала минулі пробні ЗНО!? МИ проплатили за 2 пробні тести, слідкували за повідомленнями, котрі все затримувались, щоб скачати запрошення... А через 2 місяці, коли треба було туди йти, забули (ну, дуже довго потрібно цю подію тримати в голові!). Згадала я про пробні ЗНО лише на початку квітня... А доня одні побачення тримала в голові... Я гадала, що нам хоч зошити із запитаннями вишлють, як в 2013 році, та не дочекалась... Більш, ніж 180 грн, враховуючи комісії банку, бо нікому і в голову не прийшло зробити ці платежі некомерційними, вилетіло в трубу...
1
Для Валентина Василівна: Дивуюсь з людей! Постійно шукають винних скрізь і всюди. Вам і тільки вам потрібен ваш вступ до університету! Ви хотіли спробувати здати ЗНО, оплатили кошти - це був ваш вибір? Хто, по-вашому, повинен був надсилати вам зошити? Ви могли протягом кількох днів прийти і забрати їх самі.
Валентина Василівнва
Прошу пана, що не вказує ім’я читати уважніше. Написано, що відстежували, аж поки не з’явились запрошення. Потім шукали, як роздрукувати, морочились від жовтнядо січня. Гарнісінько склали на поличку. Лишалося чекати ще два місяці... А далі - Розстріл Небесної Сотні, знаєте, що робилось 26-29 березня? Починалась президентська кампанія на фоні військових і громадянських протистоянь. Дитина закохалась, мама 3-х дітей має хатні клопоти, а у вільний час в соцмережах всім доводить, що українці - гарні люди, що ми - гумання нація. Та й до того, я була абсолютно впевнена, що тим, хто не зміг відвідати пробні ЗНО, надішлють примірники, ЯК В 2013 РОЦІ. І я не могла ходити з грудним дитям забирати примірники. "Постійно шукають винних", - це Ви про те, що я один раз за 9 місяців, публічно сформулювала запитання: "Що робити?..", бо, чесно кажучи, завдяки відмові держави надавати соціальну надбавку, відчуваю потребі в грошах. І стало шкода тих змарнованих двох сотень, коли щомісяця влазиш в кредит, аби купити їсти дітям.
Faks
Если в прошлом году закончил школу, а в этом году хочу поступить в ВНЗ, то я должен сдавать ДПА или нет ? И если я нахожусь в зоне АТО, то я могу поехать в другой город и сдать там ЗНО ?
Коментувати