Osvita.ua ЗНО ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання)
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Знаєте, мене теж образила ця репліка. А ще: "Сьогодні багато вчителів криком кричать: треба було попередити за рік, щоб ми підготували дітей". Пробачте, ми не кричимо, ми думку свою висловлюємо. І завдяки тому, що ми її висловлювали на майдані, дахто сьогодні сидить у своїх кріслах.
Otto
Для Ірина: І знову ж емоції...Не так сказали.... І що, більше зауважень нема до статті ? Все решта вас влаштовує ? Може б перестали спекулювати майданом, а просто вчили дітей, якісно вчили. Це ваша основна функція - ВЧИТИ. А як ви вчите вже знаємо, бо дві області маємо для прикладу.
музика
Для Otto: вопрос. И ЧТО ДАЛЬШЕ? ГДЕ возьмёте ДРУГИХ учителей и БЮРОКРАТОВ??? Ведь, если подумать, а не ЭТИ ЛИ бюрократы привели к подобной ситуации??? Подумайте. И о категориях через две, и о назначениях на работу, и о курсах... Поскольку емоции я читаю и у Вас
Н.
Для Otto: А ви пробували вчити дітей, у яких відсутнє бажання вчитися? Ці діти переконують тебе, що їм це не потрібно, бо вони закінчивши школу з "1", "2" будуть жити краще. І страшно від того, що так воно і є. У мене був випадок, коли учень після 9 класу за одне літо заробив у Москві грошей і їздив на машині, до 20 років зумів побудувати хату. А я зі своїм двадцятирічним стажем всього того приблизно не маю! Більшість у нас їздить на заробітки, живе краще за вчителів. Скажіть, будь ласка, про що виговорите у цій статті? Можливо, час визнати, що не всі вчителі працюють в однакових умовах? А піти в іншу школу я не маю можливості: по-перше, немає місця, по-друге, немає грошей! Про такі школи хтось подумав, про умови праці таких вчителів хтось подумав? Як бути нам! Адже вимагатимуть з усіх однаково!
Коментувати
samaposebe
"Незалежне тестування-2015: серпом по неякісній освіті" - що за назву до статті дібрав досить солідний сайт, який повинен підтримувати й допомагати учителю?Скільки можна критикувати учителів? Йдіть й попрацюйте 45 хвилин на уроці - моя порада усім мудрагелям із міносвіти. Я навіть не буду згадувати про зарплатню, про холодні класи, про відсутність компьютерів, інтернету, підручників для 6 класу. Дійшли до того, що школа немає коштів, щоб закупити крейду. На дослідах з хімії - дмухаємо, зображаючи ту чи їншу реакцію елемента; на дослідах з фізики - фукаємо, на уроках фізкультури - спортивна ходьба, бо не то що канатів і матів, й м`ячів немає. А ви тут "цідите" про досвід кращих країн........
Otto
Для samaposebe: Після рекомендацій на цьому сайті "...подавай документи до 3 державних та 2 приватних вишів відповідно обраного профілю освіти..." щось засумнівався в солідності. Явне лобіювання інтересів приватних ВУЗів. Плюс постійний якісний опис навчання в інших країнах, але без вказання самої ціни навчання, а тільки контактний телефон. Це як в житті - ми хочемо купити якісний товар, але будь ласка і озвучте ціну за цю якість, хоч мінімальну ціну.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!