Дати проведення ЗНО будуть визначені пізніше

Календар ЗНО у 2015 році буде узгоджений після визначення термінів завершення навчального року

Дати проведення ЗНО будуть визначені пізніше

Конкретні дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році будуть визначені пізніше, у зв’язку з тим, що у навчальних закладах країни можливі зміни в графіках навчального процесу. Про це у своєму Facebook повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

"Наказом МОН України від 01 жовтня 2014 року №1120, який набере чинність за кілька днів, встановлено, що зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься в квітні-липні 2015 року. Визначення такого тривалого часу для проведення ЗНО пояснюється наступним. У багатьох регіонах України через прогнозовані тривалі канікули в осінньо-зимовий період і відповідні можливі зміни в графіках навчального процесу,не можна визначити остаточних термінів завершення 2014/2015 навчального року. Тому і було прийнято рішення про внесення до наказу №1120 терміну "квітень-липень", - зазначив Лікарчук.

Він повідомив, що після того, як у регіональних органах управління будуть прийняті остаточні рішення щодо термінів завершення навчального року, Український центр оцінювання якості освіти розробить та оприлюднить календар проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Директор УЦОЯО запевнив, що календар проведення ЗНО у 2015 році буде укладений так, що всі абітурієнти зможуть вчасно пройти державну підсумкову атестацію та зовнішнє оцінювання з української мови та літератури, тестування з інших предметів, а також за необхідності взяти участь у додатковій сесії тестування.

Освіта.ua
17.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
indigo
В Україні потрібно терміново створити центр оцінювання якості оцінювання освіти що складається не з бюрократів, а реальних працівників шкіл. Може тоді не так будуть плювати на педагогів, позбавлених елементарних прав професії Учитель.
indigo
Не потрібно взагалі його проводити. Менше корупції буде.
Учень
Для indigo: якщо не проводити то буде корупція, а зараз якраз немає корупції при здачі ЗНО.
Коментувати
1
За тиждень до самого ЗНО якраз із датами розродяться. Точно так, як в минулому році з балом атестату.