Osvita.ua ЗНО ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання)
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
А пункт про видавання довідок замість атестату... Тобто 11-класник вчить 24 предмети, а отримує або не отримує атестат на основі 4 предметів ЗНО. Ви б ходили на уроки? Я б не ходив. Мінумум відвідувань, щоб бути атестованим, хоч і на 1 бал, адже атестат ролі майже не відіграє. Навіщо кожного дня сидіти на 7 уроках, якщо в цей час можна готуватися до потрібних предметів. Якщо ж зробити тест, в який ввійдуть питання з усіх 24 дисциплін, то це вже буде виглядати як витончене знущання над випускниками.
майбутнє
Для 1: ні, якщо зробити тест, в який включити на вибір можливість складання (фізика-хімія-біологія; історія України; всесвітня історія-зарубіжна література-українська література; правознавство; іноземна мова; математика; мова; георафія-астрономія-)то це спонукатиме учнів до реального навчання, а не до протирання штанів. Невідача атестата - хороший крок. Потрібно спокійно відноситись до того, що не всі отримають загальну середню освіту. Вона всім і не потрібна. Кілька років такого діяння, коли людям створюють умови для самостійного вибору, призведуть до реального покращення ситуації. Та це ліквідує інші джерела збагачення обслуги володарів Українських земель. Так що - вони стануть на заваді подібного...
Коментувати
1
Середня освіта прогнила наскрізь. Програми не відповідають запитам випускників. На повторення вивченого у 5-10 класах годин не відводиться. Яким чином звичайна людина може пам"ятати без повторення вислови персонажів, їх портрети, якщо твір прочитано 3 роки тому. Щоб нормально скласти ЗНО учень повинен повторити і систематизувати свої знання. Українська мова - стандарт - 1 год. на тиждень. На повторення часу нема, в програмі одні розвитки мовлення і безліч контрольних. Морфологія, яку учні вчать в 6-7 кл., до 11 кл. абсолютно забувається. Без репетитора або самостійної підготовки скласти ЗНО на високий рівень просто неможливо. А ще не слід забувати, що 11-класнику потрібно відвідувати 24!!! предмети. Лікарчук бажає змін в оцінюванні, а в підготовці до цього оцінювання (в шкільних програмах) нічого не змінюється. Будування замків на трясовині - зміни в ЗНО без кардинальних змін освті.
майбутнє
Для 1: так, якщо програми не спростятть до рівня сприйняття дітьми, дійсно - будування замків на трясовині
Helena
100%!
Коментувати
1
А маразм все крепчает...
Учитель
Для 1:
Коментувати
РЕ
Может все же имеет смысл брать во внимание - поступал ли выпускник или нет? Если здал ЗНО и не поступил в текущем году - ЗНО действительно, если поступил, не понравилось учиться и хочет на другую специальность - тогда перездавать ЗНО?
Алина
Категорично проти пункту про однорічний термін ЗНО. А в нинішніх умовах, коли далеко не всі вступили через події в Україні - це взагалі злочин. Все більше бачу, що керівники центру оцінювання абсолютно не знають тих проблем, з якими стикаються випускники. Особисто моя ситуація - дитина не вступила туди, куди хотіла на бюджет, на контракт у цьому році грошей не було, бо війна. Вирішили вступати на наступний. А тепер, виявляється, треба цілий рік знову вчитись - а не будучи в школі це дуже проблемно. Здається, ніде у світі такого нема, що випускний тест був дійсний рік.
МЕ
Для Алина: Даааа.... а потом представте нужно будет учиться еще целых 5 лет, это проблема.
12345678
Для МЕ: Даааа.... заткни рот и не будет проблем.
Коментувати
DR
Пропоную сертифікат ЗНО зробити дійсним на тиждень, нє ну а шо? Нехай краще бігають й зразу визначаються.
Инна
Для DR: и аттестат об окончании школы тоже что б был действительным только в год окончания школы! А то, как оценивать знания за разные года, если школьную программу постоянно переписывают? В разные года - разные знания...
майбутнє
Для Инна: и поэтому так же балл аттестата учитывать нельзя !!! при приёме в ВУЗ.
Коментувати
Олеся
всё, что мы тут пишем Ликарчуку до лампочки, он советуется только с "друзьями" по ФБ. Он заигрался по-моему. В стране война, денег нет, дети в жутком психологическом да и психическом состоянии хотя куму это тут все пишу
Юлія
Для Олеся: помиляєтеся)
Викладач
В чому помилка? Я більше вам скажу - Лікарчук готує фундамент очолити новий орган згідно нового закону про вищу освіту - Національне агенство якості освіти! Ото буде дурдом!!!! Всі будуть за голову хапатися, коли цей хворий і старий маразматик буде вирішувати кому вчити, а кому не вчити, кому давати звання наукові, а кому ні... Праві були розумні люди - не все що гарно там у них на Заході, буде добрим в Україні!
Алла
Не стоит обвинять честного и принципиального человека, каким является И. Ликарчук, только потому, что его предложения и видение процесса ЗНО идет вразрез с Вашими интересами, ну, или взглядами. Никто ведь не дал конструктивных предложений по обсуждаемому вопросу, только негатив!
Коментувати
Абітурієнт
Тобто ви вважаєте нормальним в 2014 було приймать людей з сертифікатами 7 річної давнини, а зараз обмежити в один рік. Зробіть це хоча б поступово обжежте сертифікати по 3 роки, як обіцали.
Ганна
Для Абітурієнт: Так, вважати дійсними сертифікати з 2008 року було ненормальним. Результат ЗНО кожного року є рейтинговим (тобто залежить від того, як склали інші абітурієнти В МЕЖАХ ЦЬОГО РОКУ). Результати різних років порівнювати нелогічно!
777
Для Абітурієнт: Че пишешь если ничего не знаешь? Они действительны 5 лет!!! Умники
Инна
Причем же здесь "рейтинговость" сертификата за данный год? Сертификат каждый год рейтинговый! Баллы сертификата - это не что иное, как оценка знаний конкретного человека вообще, а не за конкретный год!!! Какая разница когда он эти знания оценил на ЗНО? Сертификат должен действовать, хотя бы,как в Европе - 5 лет (как минимум), а кто хочет улучшить результат - пусть перездает ЗНО хоть каждый год, но, уже платно. И еще, не факт, что если в этом году сдать ЗНО на 120 баллов, то в следующем можно сдать и на 190 баллов. Нет предела совершенству, тем более, учебники в школе все веселее:)
Коментувати
Alex
Страна дибилов и олигархов
2014
Для Alex: Ты, видимо, тоже в этой стране живешь.
Alex
Вынужден. Так бы давно свалил с этой Окраины. Едина Страна. Ага, конечно. С такими министрами и директорами как раз единство будет.
Сосед
Молодец! Понимаешь!!!
Коментувати
Абітурієнт 2015
Я один вважаю, що перш за все слід звернути увагу на пільгову категорію? Я розумію: пільги на проживання, на харчування, але які можуть бути пільги на навчання??? Може я чогось не розумію, проте думаю, що це питання є актуальнішим, ніж ледь не щорічна зміна формату ЗНО...
Мать
Правильно все тут комментируют! Пришел дебил-маразматик и решил устроить концлагерь в стране, которая давно живет без Берии и Сталина.
Лариса
Господин Ликарчук, вы бы лучше подумали о том что надо сделать для среднего образования в наших школах!Соответствуют ли учебники и программа!!! Интересно если ввести все те преобразования в ЗНО которые вы предлагаете,какие шансы на поступление детей из сельских школ???!!! Может хватит сочинять всякий бред!!!
wtf
Для Лариса: Странно, почему к Ликарчуку все обращаются именно здесь? специально, что бы не услышал?!
Викладач
A де йому написати? Листом для його шухляди?)
майбутнє
Для Викладач: не переймайтеся. Толкові пропозиції він підбере
Коментувати
Учень
Пане Лікарчук, ви ж обіцяли, що нововведення щодо проводення ЗНО будуть впроваджуватись на 2016 рік! Хватить! Ви там сидите в Міністертсві і не думаєте, що цьогорічні випускники 2015 впродовж всіх років були "піддослідними кроликами" .. Все це лише ваші дурні забаганки! Лишіть все як було! Ніяких двох рівнів з англійської мови! як ви собі це уявляєте!? це не справидливо ! достатньо тільки сказати, що всі нововведення були випробувані на випуску 2015 ! Я могла терпіти це в молодших класах, але не зараз, коли від вашого рішення залежить моє майбутнє! ви хочете повторити 2010 ? Дали слово - тримайте! Почекайте рік! Ми хотіли б передати естафету, яка називається "стань піддослідним кроликом Міністерства освіти" нашим меншим товаришам, випуску 2016!
Юлія
Для Учень: А що мається на увазі під "повторити 2010 рік"?
Коментувати
Давній педагог
На вигляд - розумна людина. а таке пропонує. Особливо пункти 4,6. А щодо пункту 8 - то коментарі зайві. Де ж туту рівний доступ? За що боролися, на те і напоролися.
Инна
Для Давній педагог: Я бы добавила еще п.2 (сдавать ЗНО по школьной программе после окончания колледжей и техникумов)? Это ж какого перепугу? Учить 2-3 года спецпредметы по профилю будущей специальности, многие на 3-4 курсе уже работают по своим специальностям и тут хоба "приехали девочки", сдавайте ЗНО перед поступлением в Универ? Что, по другому бюджет Украины наполнить никак нельзя? Эта комиссия с такими новопредложениями создает волны в тазике, а не реформы в образовании. Правильно сказал Яценюк, человек который 5 лет занимает свою должность, уже ничего толкового предложить не может, пора на пенсию. А то как-то нелогично выходит, образование у нас "неправильное", а ИТшники и технари наши катируются во всем мире и массово находят себе работу за границей?!
Владимир Ятвецкий
Для Инна. Разве Вы не знаете, что многие университеты открывают при себе всякие ПТУ и колледжи (морские, швейные и т.д.), чтобы потом "лучших" принимать на специальности юриста, экономиста и пр. минуя ВНО и всякие вступительные экзамены. Пояснять, кто эти "лучшие" или не нужно?
Коментувати
Гість
А атестат зробити дійсним лише в рік випуску зі школи. А то некоректно виходить: є два документи з підсумками навчання у школі, але один дійсний все життя людини, а інший тільки рік. І навіщо давати атестат, від нього ніякої користі, ніде не потрібен. Дати справку: закінчив школу з таким середнім балом! Яка колосальна економія коштів ;-)
Лариса
Для Гість: До ЗНО ви можете назвати хоч 1 вуз, який брав до розгляду екзаменаційні листки за минулий рік? Як можна порівнювати атестат і результати ЗНО? Готуюся поступати- вчу посилено кілька предметів- здаю ЗНО для вступу до вишу. Незадоволений результатом - готуюся і здаю наступного року. Знання старіють швидше ніж ми собі уявляємо. Що тут такого страшного: хочу поступати - готуюся!?
Джокер Джокеров
не вполне корректно! Возможность обновления сертификатов нужно предусмотреть хотя бы раз в пять лет или максимум четыре года! а для остальных - оставить право сдавать вступительные экзамены, из всего бреда, предложенного Ликарчуком - единственно нормальны предложением является отмена порога планки для приема в вузы. Допускать к конкурсу можно всех кто набрал хотя бы необходимый минимум - а вот как они пройдут участие в конкурсе - это уже совсем другая история
Юлія
А зачем тогда вообще ВНО? Да, "как они пройдут участие в конкурсе" в таком случае всем известно!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!