В УЦОЯО відбулися кадрові зміни, - Лікарчук

З посади першого заступника директора центру оцінювання якості освіти звільнено Вадима Карандія

В УЦОЯО відбулися кадрові зміни, - Лікарчук

В Українському центрі оцінювання якості освіти відбулися кадрові ротації, зокрема, з посади звільнено першого заступника директора центру. Про це у своєму Facebook повідомив директор УЦОЯО Ігор Лікарчук.

"Сьогодні в УЦОЯО відбулися серйозні кадрові зміни. За власним бажанням із посади першого заступника директора звільнено Вадима Карандія. На посаду першого заступника директора призначений Володимир Винник, який до цього часу працював заступником директора. У сфері його відповідальності, крім традиційних для посади першого заступника обов'язків, - загальні питання організації ЗНО та моніторингових досліджень, їхнє комп'ютерне забезпечення", - зазначив Лікарчук.

Він також повідомив, що заступником директора УЦОЯО призначений Микола Нещимний, який до цього працював начальником одного із відділів центру. Новий заступник опікуватиметься логістикою та забезпеченням виробництва зошитів із тестами для оцінювання та моніторингових досліджень.

"Розпочата робота із великого переформатування структури та штатного розпису УЦОЯО. Нічого сидіти на місці. Маємо рухатися вперед", - наголосив директор УЦОЯО Ігор Лікарчук.

Освіта.ua
03.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ПАТРІОТ ОСВІТИ
Карандія шкода... Толковий... Ну, працював при Зайцевій. І що? Роботу добре робив? Не "роздерибанили" банк тестових завдань, на який ішачили всі (і ми в тому числі) на апробації тестових завдань - і добре. Він був свій серед чужих, а став чужим серед своїх... Лікарчук дав маху...
Хома Невіруючий
Дійсно! На якесь якісне реформування структури не схоже. Гадаю, що звільнення Карандія є банальною помстою Лікарчука за його роботу в центрі при Зайцевій та Табачнику. Тому не вірю, що Карандій пішов за власним бажанням. А щодо слів Лікарчука про рух вперед, то в якому напрямку так і не зрозуміло. Якось затихли й розмови у ФБ про розроблення громадськістю концепції реформування ЗНО, про яку волав Лікарчук. Чи то громадськість не схотіла, чи то керівництво УЦОЯО, провівши кадрові чистки й перестановки, вирішило, що це і є реформування ЗНО.
ой
А может начать люстрацию с директора?который был всегда подлецом ,партийным работником,а потом главным в Киевской области от партии регионов,куда заганял всех директоров Киевской области,будучи начальником управления образования.Был противником ЗНО,писал статьи в газете как это плохо для украинского образования.а теперь стал бооольшим реформатором,вдруг!Карандий единственный был толковый человек там,но назначен свой человек,он же помогает результаты по ЗНО подкручивать.......и не за красивые глаза....
говорилось
Для ой: а вот с этого момента поподробнее, пожалуйста...
Коментувати
Вважаємо
Звільнено лише одного. Все інше - тасування колоди карт. Чи з"явились нові люде?
реальність
Це ж треба, власне бажання людини звільнитися з посади - це переформатування структури!люстація! кого? тих, хто віддався роботі на 100%, тягнув на собі весь центр! Пане Лікарчук! Хоч трішечки поважайте тих, хто працював і віддавав всього себе СПРАВЕДЛИВІЙ СПРАВІ!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!