40% абітурієнтів Донбасу не склали ЗНО

Міносвіти розглядає можливість надати цим абітурієнтам право вступу без складання ЗНО

40% абітурієнтів Донбасу не склали ЗНО

Міністерство освіти і науки України готує зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів, що нададуть можливість абітурієнтам з Донецької та Луганської областей, які не складали ЗНО, стати студентами університетів, що розташовані на території Донбасу, про це повідомив у своїй сторінці на Facebook директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

“Сьогодні, 5 серпня 2014 року, ми отримали наказ Міністерства освіти і науки України №899, яким скасовується рішення про проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання у Донецькій та Луганській областях. Таким чином, близько 40% абітурієнтів, які не приїхали для участі в липневій додатковій сесії, котра проходила в інших містах України, ЗНО цьогоріч складати не будуть”, - зазначив Ігор Лікарчук.

“Міносвіти готує зміни до Умов прийому до ВНЗ, які б дали можливість ЛИШЕ цим абітурієнтам без складання ЗНО стати студентами університетів, які розташовані на території Луганської та Донецької області. Очевидно, що таке рішення потрібно було приймати. Дуже сподіваюся, що воно буде єдиним подібним винятком у нашій освітній історії наступних років”, - написав директор УЦОЯО.

“Причина, через яку відмінено рішення про проведення ЗНО в Луганській та Донецькій області, добре відома - військові дії”, - підкреслив Лікарчук.

Як повідомлялось раніше, абітурієнтів Донецької та Луганської областей, які мають сертифікати ЗНО, вищі навчальні заклади України можуть зараховувати без оригіналів документів.

Освіта.ua
06.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мария
Я с Харьковской обл. Могу ли я подать электронную заявку в Донецкие Вузы, если я не прошла в Вузы Харькова на бюджет??? И ещё, могу ли я подать заявку, если я подавала в 5 Вузов, или уже нет?
Rector
Для Мария: нет
Коментувати
Яна
я прошла ЗНО на дополнительной сессии. Подала документы в ВУЗ. Как будет проходить рейтинговый отбор в ВУЗ вместе с теми, кто не прошел ЗНО. Их поступление будет приоритетным?
Rector
Для Яна: нет
Коментувати
Дарья
Как же тепепрь поступить без сертификата зно? не хотелось бы терять год! Может ли быть вариант вступительных экзаменов в вузах вместо зно???
татьяна
конечно, это всё хорошо, что для наших детей вы ищете выход из ситуации, но мне не понятно, каким образом мы поедем в Донецк на экзамены или даже отдать документы если там война, да мы элементарно дозвониться в приёмную комиссию не можем, о каких экзаменах идёт речь, третья волна зно был самый хороший выход, сдали в мирных городах, по электронке отправили и ждём ответ и детям безопасно и для ВУЗа выход.
Ирина Забияка
У деяких країнах світу вступ проводиться 2 рази на рік, для нашої нинішньої ситуації думаю потрібно продумати МОНу для абітурієнтів Донбасу переглянути строки вступу та здачі вступних іспитів або ЗНО в більш спокійний період. Я впевнена дітей Донбасу не скривдять. Аби лише вони правильно сприймали ситуацію.
Коментувати
Тина Сокорева
могу ли я поступить в ВУЗ Донбасса,если не набрала 140 по профильному предмету,с учётом того что я с Донецкой обл. и имеею статус ребёнок-инвалид?
0
Для Тина Сокорева: ні, не можеш
Николь Митчелл
Можешь, а лучше спроси в приемной комиссии
Rector
нет
Коментувати