Визначено результати додаткового ЗНО ще з 3-х предметів

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати додаткового ЗНО ще з 3-х предметів

Український центр оцінювання якості освіти завершив оголошення результатів додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У п’ятницю 18 липня оприлюднено результати додаткової сесії зовнішнього оцінювання абітурієнтів з біології, хімії та всесвітньої історії.

Додаткове тестування з цих предметів відбулося у період 16 до 25 липня. Участь у тестуванні брали ті абітурієнти, які не змогли пройти тестування під час основної сесії ЗНО та випускники шкіл з Донецької та Луганської областей.

Тестові роботи всіх учасників тестування з зазначених предметів розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасники тестування мають право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти до 24.00 годин 22 липня 2014 року включно.

Таблиця переведення тестових балів з біології у 200-бальну шкалу 2014 року (додаткова сесія):

 

Таблиця переведення тестових балів з хімії у 200-бальну шкалу 2014 року (додаткова сесія):

 

Таблиця переведення тестових балів з всесвітньої історії у 200-бальну шкалу 2014 року (додаткова сесія):

 

Освіта.ua
18.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів