Визначено результати додаткового ЗНО ще з 4-х предметів

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати додаткового ЗНО ще з 4-х предметів

Продовжується оголошення результатів додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У понеділок 14 липня Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив результати додаткової сесії зовнішнього оцінювання абітурієнтів з математики, історії України, російської мови, світової літератури. Додаткове тестування з цих предметів відбулося у період 3 до 10 липня. Участь у тестуванні брали ті абітурієнти, які не змогли пройти тестування під час основної сесії ЗНО та випускники шкіл з Донецької та Луганської областей.

Тестові роботи всіх учасників тестування з зазначених предметів розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасники тестування мають право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти до 24.00 годин 17 липня 2014 року включно.

Таблиця переведення тестових балів з математики у 200-бальну шкалу 2014 року (додаткова сесія):

 

Таблиця переведення тестових балів з історії України у 200-бальну шкалу 2014 року (додаткова сесія):

 

Таблиця переведення тестових балів з російської мови у 200-бальну шкалу 2014 року (додаткова сесія):

 

Таблиця переведення тестових балів з світової літератури у 200-бальну шкалу 2014 року (додаткова сесія):

 

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів