Визначено результати додаткового ЗНО з української та іноземних мов

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати додаткового ЗНО з української та іноземних мов

Завершено обробку відповідей та визначено результати додаткової сесії зовнішнього оцінювання абітурієнтів з української мови і літератури та іноземних мов.

Додаткове тестування з цих предметів відбулося 4 та 7 липня відповідно. Участь у тестуванні брали ті абітурієнти, які не змогли пройти тестування під час основної сесії ЗНО та випускники шкіл з Донецької та Луганської областей.

Тест ЗНО з української мови і літератури складався з 61 завдання, останнє завдання передбачало створення власного висловлювання та виконувалося учасниками ЗНО у бланку відповідей Б. Максимальна кількість балів за виконання тесту складає 107 тестових балів, в т.ч. від 0 до 20 тестових балів за завдання з розгорнутою відповіддю.

Тест ЗНО з іноземних мов складався з 43 завдань, останнє завдання передбачало створення власного висловлювання. Максимальна кількість балів за виконання тесту складає 56 тестових балів, в т.ч. від 0 до 14 тестових балів за завдання з розгорнутою відповіддю.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасники тестування мають право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти до 24.00 годин 15 липня 2014 року включно.

Таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у 200-бальну шкалу 2014 року (додаткова сесія):

Таблиця переведення тестових балів з англійської мови у 200-бальну шкалу 2014 року (додаткова сесія):

Таблиця переведення тестових балів з німецької мови у 200-бальну шкалу 2014 року (додаткова сесія):

Таблиця переведення тестових балів з французької мови у 200-бальну шкалу 2014 року (додаткова сесія):


Таблиця переведення тестових балів з іспанської мови у 200-бальну шкалу 2014 року (додаткова сесія):


Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аркадий
Английский - жесть. Занизили как могли
Таня
Для Аркадий: в основной точно такие же баллы. Справедливо.
Амина
Ну вот именно Разве основной сессии не было обидно за такую разбаловку? По-моему,сильно в рамки весь наш год загнали,такими оценками
Оля
Я не випускниця, але мені все ж цікаво - а що не так з розбаловкою?які рамки?
Коментувати