5 абітурієнтів отримали 200 балів з трьох предметів

В УЦОЯО підрахували, скільки випускників шкіл склали зовнішнє оцінювання на максимальний бал

5 абітурієнтів отримали 200 балів з трьох предметів

За результатами зовнішнього незалежного оцінювання п'ять абітурієнтів отримали по 200 балів із трьох предметів, 50 - із двох. Про це у своєму Facebook повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

"В УЦОЯО завершили визначення результатів основної сесії ЗНО. Раді повідомити, що 5 абітурієнтів отримали по 200 балів із трьох предметів, 50 - із двох. Тричі двохсотбальників випустили заклади освіти Закарпатської області (2 особи), Львівської області (1 особа), м. Києва (2 особи). Ми дуже раді їхньому успіху. Сподіваємося, що українські університети влаштують справжнє полювання за цими розумниками. Якщо цього не зроблять українські ВНЗ, то зроблять зарубіжні. На жаль, через дію законодавства про захист персональних даних, ми не можемо оголосити прізвища усіх 55. Хоча дуже хочемо це зробити, адже ними можуть гордитися і батьки, і учителі, і держава", - написав Лікарчук.

Як відомо, Український центр оцінювання якості освіти завершив оголошення результатів ЗНО з усіх предметів. Отримані результати тестування вступники використовуватимуть під час вступної кампанії до вишів України, яка розпочнеться 11 липня.

Навчатися коштом держави зможуть майже 99 тисяч майбутніх студентів, які вступатимуть на бакалаврські програми. Кількість місць державного замовлення у кожному конкретному вищому навчальному закладі стане відома найближчим часом.

Освіта.ua
02.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Нехай успіхи попередніх абітурієнтів вражають майбутніх! Я читала історії успіху - вони дійсно мотивують! http://znoclub.com/istorii-abityrientiv.html
УЧИТЕЛЬ
ЯКЩО УЧЕНЬ ОТРИМАВ 200 БАЛІВ, УЧИТЕЛЬ ПОВИНЕН ОТРИМАИТИ ЗВАННЯ "зАСЛУЖЕНОГО". пАНЕ ЛІКАРЧУК, ІНІЦІЮЙТЕ!
Маша
Для УЧИТЕЛЬ: Скоріше не вчитель, а репетитор))
Олекса Позняк
Скоріше інтернет==========заслужений інтернет теж звучить
Коментувати
Соска
"...адже ними можуть гордитися і батьки..." не "гордитися", а "пишатися".
Олекса Позняк
Для Соска: пишайтесь а я буду гордитись
Коментувати
петя
зно повна херня здав в середнім на 165балів )хоча за своїми підрахунками з інета із відповідей в мене більше ніж за результатами зно а куди в хера апеляцію давати коли вже білети куплені та все інше здохли би підери гнуйні
Соня
Я закінчила школу №16 у м. Вінниця. Готувалась до ЗНО з математики з репетитором, все вчила як книжка кажу, а от іспит здала і отримала 119 балів, як тепер бути і куди звертатись так як не згодна з результатами ЗНО?! Нібито хтось навмисло складає такі питання до ЗНО щоб їх не здати і пролетіти!
я
Для Соня: Ты тупица, баллы эти РЕЙТИНГОВЫЕ. То есть они показывают твой уровень относительно других учеников. Если сделать тест сложнее, то твой балл ЗНО останется примерно таким же.
Коментувати
Надія
Чудово, що такі діти є, а от що робтим тим випускникам хто склав іспити по ЗНО з української мови на 109 балів, з математики на 114 балів??? Хто може підсказати? Куди дивиться директор УЦОЯО?
Мария
Для Надія: ПТУ
Коментувати
Олекса Позняк
Де розумний директор і батьки не дурні то склали навчальні плани так що учні побільше займались з тих предметів що здавали ЗНО. Але більшість наших директорів типу "Я начальник-ти дурак і Куда хочу туда ворочу" і працюють вони не на дітей а на своїх подруг яких годинами потрібно забезпечити...У нас "Рюський" директор так рюську з першого класу по 2 години... ана українську годин нема, треба репетитора наймати...
Учитель
Для Олекса Позняк: а почему вы оскорбляете язык-то?при чем здесь русский,если вы жалуетесь на неугодного директора?ксенофобия-не лучшее качество для учителя в частности и человека вообще.вас это не красит.
Філософ
Чи бачили Ви хоч в одному рядку образу російської мови? Якщо у Вас "пунктик" стосовно цього, то для Вас це теж не чеснота. Мова йшла про те, що шкільна програма не досить добре продумана й не дає можливості учням на належному рівні вивчати необхідні предмети, а саме предмет української мови, знання з якого є обов’язковими при складанні ЗНО. А "русский" апріорі робить людей суб’єктивними та нелояльними щодо інших мов.
Вікторія
є навч. типовий план для кожного закладу, але дійсно потрібно кричати SOS, як каже пан І. Лікарчук, особливо для природничих наук. Справді так, матеріал з матем. великий, а годин мало. Практично кожного уроку нова тема. Не кожен учень високого рівня навчання може опанувати матеріал за один урок, а що казати про інших. Така ж ситуація з іншими предметами. Кожен батько прагне дати належну освіту й готовий вкладати гроші у навчання, але при умовах коли нема більш нагальних проблем у житті сім*ї. Візьмемо звичайну просту сім*ю, зокрема того ж освітянина. За типовим планом дитина-старшокласник має тижневе навантаження, де укр.мова-2 г., хімія - 1 г., математика-2г. і т. д., (і це щодня по 7 уроків, а навіть один день - 8). Відповідально відноситься до домашнього завдання та наполегливо працює самостійно над предметами, з яких планує складати ЗНО. І цього ще дуже замало, тому репетиторство - 1500грн на місяць. З яких ресурсів і чому мають залазити в борги? (заплатні мало). SOS!!!
Коментувати
12
Скоріш за все, учні які отримали 200 балів не вчили галопом усі 22 предмети в 11 класі, а глибоко займались тільки потрібними для вступу предметами. А вимагати від школи, в якій на укр.мову відводиться 1 година, високих результатів з предмету - просто смішно.
Вчитель
Для 12: 200 балів купують собі штундери, минулого року ціна питання була 3500 гривень. На Волині хлопчина, який мав 4 баои по фізкультурі (далі оцінки не треба говорити) на 200 балів написав історію, отримував подарунок від президента, а його "помічники - штундери" лаяли хлопця, що міг хоч декілька помилок зробити. А написати на 200 балів - це не реально!!! Знаю дуже-дуже розумних дітей, вище 198 ЖОДЕН на написав!!!
Олена
Неправда, є діти, які дійсно за свої знання отримують 200 балів за ЗНО. Моя племінниця з укрмови отримала 200 балів. І батьки ніде не платили і не купували завдання ЗНО
Вчитель
Дуже рада за Вашу племінницю, але що купується ЗНО - це ПРАВДА!!!
Коментувати
мася
До чого тут реформа освіти! Просто діточкам треба більше вчитися, а не займатися дурницями. Я теж закінчила сільську школу, вступила до престижного вишу і його закінчила з відзнакою, маю хорошу роботу, мене цінять та поважають. Отже, вчитися, вчитися й ще раз вчитися!
Інна Ів.
Для мася: Такі висновки зроблено центром якості освіти після проведення ЗНО. Діточкам дійсно потрібно вчитися. Наша районна школа в рейтингу шкіл району займає перше місце. Гарно склали ЗНО цьогорічні випускники, але для того щоб гарно скласти ЗНО за програмою стандарт потрібно було займатися з репетиторами. На мою думку добре було б профільне навчання в старшій школі, тоді не треба було б брати приватні уроки. Достатньо академічного рівня з профільного предмету й звичайно + самостійна робота учня. У старшій школі в програмі досить багато лишнього. Для чого галопом проходити курс, або вивчати його глибоко, тим більше ЗНО не складають з нього взагалі? Те, що дитина має розвиватися різносторонньо- це так, але займатися тим чим бажає, до чого є талант, тобто за вибором, тим більше у старшій школі. Той, хто працює сьогодні в школі, думаю згоден з тим, що потрібні зміни для того щоб рівень освіти був на належному рівні. А починати це потрібно ще з дошкільної освіти.
Коментувати
Інна
систему освіти(особливо старшу школу) слід негайно реформувати!!! Випускнику звичаної районної загальноосвітньої школи, який визначився складати ЗНО, наприклад, з математики,(іншого профільного предмета), важко буде скласти на високий бал, тому що в старших класах відведено лише 3 год. математики, коли у фізико-математичних школах, ліцеях - 8 годин. Така ж ситуація з іншими предметами: фізика, хімія, біологія і т.д. Батьки вимушені віддавати дітей до репетиторів. А це чималі кошти!!! За місяць навчання з репетиторами мої батьки витрачають - 1200грн. Працює один батько -заробітня плата - 2000грн. Брати кредит на навчання???де % ставка - 30%. Як і чим гасити??? Рівень стандарт, за яким проходе навчання в звичайній загальноосвітній школі, недостатньо для складання ЗНО. Тижневе навантаження: хімія - 1 год., фізика- 2 год., математика (алгебра - 2 год, геометрія- 1 год), історія Укр. - 2 год., укр.мова та літ - по 2 год.
Інна Ів.
Для Інна: дійсно потрібні зміни. Ось відповідь на питання чому районні, сільські школи показують низькі результати. А як нема профільного навчання або профіль один, з якого не кожен випускник складає ЗНО, а вибрати нема з чого - що робити? Зробити кілька напрямків в одній школі неможливо, кількість учнів менше 8-9 ч. не дозволяє відкрити профіль. Тому батьки вимушені працювати на приватні уроки аби дати дитині можливість вступити до ВУЗу.
12
Для Інна: Реформи звичайно потрібні, але чому всі повинні отримувати вищу освіту. І раніше, якщо учень збирався вступати до вузу, готувався додатково сам або з репетиторами. Учень розраховував свої сили і або вступав до вузу, або в ПТУ, або готувався і працював. А зараз пхаються за вищою освітою, аби ще кілька років десь відсиджуватися. Далеко не всі мають здібності, щоб отримувати вищу освіту. Чомусь пішов якийсь перекос, що всі учні здають ЗНО і вважається, що школа повинна підготувати їх так, щоб здали на високі бали. Не буде такого ніколи. У всіх різні розумові можливості. Та й у школи завдання дати всім середню освіту. А зрівниловка, усерезнення не передбачає грунтовної підготовки до вступу.
Игорь
Я из сельской школы, где профиль был правоведение. ВНО сдавал в прошлом году, 185 - худший балл, 195 - лучший. Поступил в тот ВУЗ, о котором мечтал. Репетитор был, но только по математике, и дело не в учебных часах, а потому что учитель школьный давал программу на 6 баллов, потому что почти все мои одноклассники не приуспевали в успеваемости. Все в ваших руках, особенно укр. язык и литература, история, биология и т.д. Эти предметы можно легко выучить самостоятельно, учитывая эпоху информационного общества. Реформы возможно и нужны, точнее они безусловно нужно, но вините, в первую очередь, себя, так как никто в этом вопросе вам не поможет. Всем удачи.
Коментувати
Yuriy Samsin
Хто знає коли запрацює http://ez.osvitavsim.org.ua/,
Виталий и Вита Витряк Гармаш
Для Yuriy Samsin: 11 липня запрацює
поліна
4 липня запрацює http://osvita.ua/vnz/consultations/42007/
Коментувати