Osvita.ua ЗНО Визначено результати ЗНО зі світової літератури
Визначено результати ЗНО зі світової літератури

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО зі світової літератури

Тестування зі світової літератури відбулося 27 червня. Для участі у тестуванні було зареєстровано 15 582 абітурієнта. Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 77,3 %.

Тест ЗНО зі світової літератури складався з 60 тестових завдань, на розв’язання яких абітурієнтам було відведено 150 хвилин.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО зі світової літератури.

Таблиця переведення тестових балів зі світової літератури у 200-бальну шкалу 2014 року:

Освіта.ua
02.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ігор
Для абітурієнтів, які мають намір подавати документи в ЧНУ ім. Ю. Федьковича - http://vk.com/abit_chnu2012
///
190))))

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!