Визначено результати ЗНО зі світової літератури

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО зі світової літератури

Тестування зі світової літератури відбулося 27 червня. Для участі у тестуванні було зареєстровано 15 582 абітурієнта. Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 77,3 %.

Тест ЗНО зі світової літератури складався з 60 тестових завдань, на розв’язання яких абітурієнтам було відведено 150 хвилин.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО зі світової літератури.

Таблиця переведення тестових балів зі світової літератури у 200-бальну шкалу 2014 року:

Освіта.ua
02.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ігор
Для абітурієнтів, які мають намір подавати документи в ЧНУ ім. Ю. Федьковича - http://vk.com/abit_chnu2012
///
190))))