Опубліковані відповіді на додатковий тест ЗНО з географії

Офіційні результати додаткової сесії з географії будуть оголошені пізніше

Опубліковані відповіді на додатковий тест ЗНО з географії

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з географії було проведено у вівторок 1 липня.

Максимальна кількість тестових балів, що зможе отримати учасник тестування за умови правильного виконання всіх завдань тесту складає 92 бали. Після визначення результатів кожного учасника, отримані тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з географії будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з географії див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з географії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО з географії у попередніх роках.

Нагадаємо, для участі у додатковій сесії ЗНО зареєстровано понад 21 тисячу абітурієнтів. Зокрема, участь у тестуванні беруть вступники з Донецької та Луганської областей. 2 липня буде проведено тестування з фізики.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів