Osvita.ua ЗНО Опубліковані відповіді на додатковий тест ЗНО з географії
Опубліковані відповіді на додатковий тест ЗНО з географії

Офіційні результати додаткової сесії з географії будуть оголошені пізніше

Опубліковані відповіді на додатковий тест ЗНО з географії

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з географії було проведено у вівторок 1 липня.

Максимальна кількість тестових балів, що зможе отримати учасник тестування за умови правильного виконання всіх завдань тесту складає 92 бали. Після визначення результатів кожного учасника, отримані тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з географії будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з географії див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з географії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО з географії у попередніх роках.

Нагадаємо, для участі у додатковій сесії ЗНО зареєстровано понад 21 тисячу абітурієнтів. Зокрема, участь у тестуванні беруть вступники з Донецької та Луганської областей. 2 липня буде проведено тестування з фізики.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!