Додаткову сесію ЗНО складає 21 тисяча вступників

1 липня тестуванням з географії розпочалася додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання

Додаткову сесію ЗНО складає 21 тисяча вступників

Станом на 1 липня 2014 року на додаткову сесію на сайті Українського центру оцінювання якості освіти зареєстровано 21 441 абітурієнта з Донецької та Луганської областей, Криму та тих вступників, які з поважних причин не змогли взяти участь у основній сесії ЗНО. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

Як відомо, додаткова сесія ЗНО триватиме з 1липня до 15 липня. В ході тестування абітурієнти матимуть можливість скласти тести з тих предметів, результати яких їм необхідно надати до приймальних комісій вищих навчальних закладів.

Абітурієнти з Донецької та Луганської областей, а також Криму, зможуть скласти ЗНО в інших областях України. Скасування додаткової сесії ЗНО у Донецькій та Луганській областях обумовлене військовими діями на території цих областей та безпекою для дітей і педагогів під час проведення тестування.

Вступники з Криму, Луганської та Донецької областей, які зареєструвались на додаткову сесію ЗНО у інших областях, забезпечуватимуться безплатними місцями у гуртожитках ВНЗ.

В Українському центрі оцінювання якості освіти працює телефонна лінія для абітурієнтів із Донецької та Луганської областей. Детальну інформацію про проведення додаткової сесії ЗНО можна отримати за телефоном УЦОЯО: 044-503-37-93.

Освіта.ua
01.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів