Розпочато додаткову сесію ЗНО

Упродовж 15 днів учасники додаткової сесії матимуть можливість скласти від 1 до 4 тестів ЗНО

Розпочато додаткову сесію ЗНО

1 липня розпочалась додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання, участь в який візьмуть учасники ЗНО, які через поважні причини не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання або стосовно яких було допущено порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій.

Особливістю проведення додаткової сесії у цьому році є участь у ній абітурієнтів з Донецької та Луганської областей, які не брали участь в основному ЗНО у зв’язку із ситуацією у регіоні.

Зважаючи на те, що проведення тестування в зазначених областях неможливе, абітурієнти складатимуть тести зовнішнього оцінювання в інших областях України. Очікується, що участь у додатковій сесії тестування візьмуть 20 тисяч абітурієнтів з Донбасу, які пройшли процес перереєстрації.

Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Упродовж 15 днів учасники додаткової сесії матимуть можливість скласти від 1 до 4 тестів, результати яких необхідні їм для вступу на обрану спеціальність у вищому навчальному закладі.

Цього тижня учасники тестування складуть тести з географії, фізики, російської мови, а також української мови і літератури.

Як відомо, вступна кампанія розпочнеться у п’ятницю 11 липня та триватиме до 1 серпня.

Для отримання інформації про перебіг додаткової сесії ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів